Menü içerisinden veya dünya haritası üzerine tıklayarak ülkenizi/bölgenizi seçin *
Country Selector Alternate Image
Haberler

   Bizden Haberler

   10/09/2012

   Schneider Electric sözleşmeli müşterilerinin siparişleri yeni nesil Ipad’e dönüşüyor

   My Schneider Electric  

   Schneider Electric, My Schneider platformunu kullanan sözleşmeli müşterilerinin siparişlerini şansa dönüştürüyor. My Schneider platformu üzerinden verilen her 100 bin TL tutarında sipariş, bir çekiliş hakkı kazandırıyor.

   Çekilişe hak kazanmak için Türkiye genelinde bulunan Schneider Electric müşterilerinin 7 Ağustos ve 19 Ekim tarihleri arasında, https://www.mysetr.schneider-electric.com/mysedv/ adresli internet sitesi üzerinden sipariş vermeleri yeterli. Tek seferde verilen 100 bin TL ve katları tutarındaki siparişlerin her 100 bin TL’si için 1 çekiliş hakkı, Schneider Electric müşterilerinin olacak.

   Milli Piyango İdaresi’nin gerçekleştireceği çekilişin sonunda 3 Schneider Electric müşterisi, yeni nesil Ipad’in sahibi olacak. Siz de faks ve telefon gibi yöntemleri geride bırakıp, siparişlerinizi My Schneider kolaylığında verin. Her siparişiniz şansa dönüşsün.

   Schneider Electric hakkında:
   Tüm Schneider Electric bayi ve partnerleri, My Schneider’e, istedikleri zaman kullanıcı adı ve şifreleri ile bağlanabilirler. My Schneider, fiyat ve bulunabilirlik kontrolü, sipariş girişi, sipariş durum kontrol, bekleyen listesi görüntüleme, alışveriş listesi oluşturma, irsaliye görüntüleme, fatura görüntüleme gibi geniş bir işlem listesine sahiptir. Müşteriler burada ayrıca istedikleri kadar farklı kullanıcı yaratıp, aynı hesaba bağlı farklı kullanıcıların siteye erişimini de sağlayabilirler. Schneider Electric müşterilerinin siparişlerini kolaylaştıran bir internet aracı olan My Schneider kullanıcısı olmanın en avantajlı özelliği ise,  hiç beklemeden kendi siparişlerini işleme alabilmeleridir.

   Katılım Koşulları:
   Bu kampanya Schneider Elektrik Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 31.07.2012 tarihli ve B.07.I.MPİ.0.13.04.00-255.01.02-2231-8430 sayılı izni ile 07.08.2012(09:00)-19.10.2012(24:00) tarihleri arasında Türkiye genelinde gerçekleştirilecektir. Kampanya tarihleri arasında https://www.mysetr.schneider-electric.com/mysedv/ (ücretsiz) sitesinden sipariş veren bayilerimize tek seferde 100.000TL ve katları tutarında (her 100.000TL ye 1 çekiliş hakkı) siparişleri için 1 çekiliş hakkı verilecektir. Çekilişle 3 kişi Yeni Nesil Apple Ipad WIFI 4G 16GB Siyah kazanacaktır. İkramiye özellikleri belirtilen içeriktedir. İkramiye görselleri ile verilecek ikramiyenin renk ve özellikleri farklılık gösterebilir. Çekiliş 05.11.2012 tarihlerinde saat 14.00'da Schneider Elektrik Sanayi ve Ticaret A.Ş., 1 Bayraktar Sok. No.16/B(giriş alanı) Küçükbakkalköy/Ataşehir, İstanbul adresinde bulunan konferans salonunda, toplam katılımcı sayılarının rakam hanelerini oluşturabilecek kadar numaralı topların çekilmesi suretiyle noter huzurunda ve halka açık olarak yapılacaktır.
   Kazanan talihliler 07.11.2012 tarihli Star GazetesiTürkiye baskısında duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelen gecikmelerden Schneider Elektrik Sanayi ve Ticaret A.Ş sorumlu tutulamaz. Kampanyaya yalnızca bayilerimiz katılabilir. Sipariş veren bayilerimiz verilen siparişi iptal etmesi durumunda çekiliş hakkı iptal edilir. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.
   Kampanya aralığında bayiliği iptal edilenler kampanyaya dahil edilmeyecektir. İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir. Schneider Elektrik San ve Tic A.Ş. çalışanları, sahipleri ve 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilmez.