Menü içerisinden veya dünya haritası üzerine tıklayarak ülkenizi/bölgenizi seçin *
Country Selector Alternate Image
Haberler

   Bizden Haberler

   21/02/2012

   İşbirliği Projesi Portalı aracı proje yönetimi süresini %30 kısaltır

   Tek bir global, kullanımı kolay web tabanlı araçta sosyal ağlar, video özellikli çevrimiçi etkileşimli toplantılar ve sektörel etkinlik proje yönetiminin gücünden yararlandığınızı hayal edin.
    
   collaborative-img  

   Schneider Electric böyle bir araç geliştirdi: İşbirliği Projesi Portalı. Schneider Electric, bir yıl önce piyasaya sürdüğü bu aracın, yakın zamanda tanıtımını yaptığı üçüncü sürümüne kullanıcı geri beslemesini de dahil etti. Bugüne kadar birçok sektörden ve coğrafyadan (araç 20 farklı dilde kullanılabilir) 6.000 son kullanıcı, portala yaklaşık 500 proje girdi.

   Web programları başkan yardımcısı Tom Insprucker şunları söyledi: ‘Aracın en önemli değeri proje yönetimini kolaylaştırmasıdır. Araştırmalarımız, araç kullanıcılarının proje uygulama hızında %30'a varan bir gelişme olduğunu göstermektedir’.

   Kullanıcılar, Schneider Electric şirketinden ve buna ek olarak üçüncü taraf dağıtımcılar, sistem entegratörleri, genel yükleniciler, elektrik yüklenicileri, tasarım mühendisleri, mimarlar veya iş arkadaşları arasından uzmanları portala davet edebilme şansına sahiptir.

    
   Zamandan tasarruf edin, verimliliği artırın

   Konum ve zaman diliminden bağımsız olarak birden fazla hissedar projelere erişebilir. Gaz hattı projesine dahil olan bir kullanıcı, Rusya ve Almanya'daki saha çalışmalarına Detroit'te bir merkezden bağlantı sağlamıştır.

   Başka bir kullanıcı dünyanın farklı yerlerinde üç yeni otel inşa etmektedir. Her iki durumda da portal, Schneider Electric'in alçak gerilimli güç dağıtımı, trafo otomasyonu ve programlanabilir mantıksal kontrol cihazı uzmanları ile söz konusu şirketlerin yapı uzmanları arasında bağlantı kurulmasına olanak tanıyarak zamandan tasarruf sağlamıştır. Insprucker şunları söylemiştir; ‘kullanıcılar enerji ve elektrikle ilgili sorularına çok hızlı bir şekilde yanıt buldular’.

   Araç, en yüksek seviyede denetlemeli SSL 256 bit şifreleme güvenliğine sahiptir ve kullanıcıların mevcut verileri işbirliği aracına aktarmalarını kolaylaştırır. Insprucker sözlerine şunları eklemiştir: ‘En çok fayda sağlayanlar büyük ölçekli işletmeler, üniversiteler ve genel yüklenicilerdir. Proje ne kadar büyük olursa fayda da o kadar büyük olur. Bu, sosyal medyanın anlamlı bir şekilde kullanılmasıyla ilgilidir’.

    
   Promosyon şartları ve koşullarına çevrimiçi erişebilirsiniz.
   Enerji yönetimi uzmanlarının birlikte çalışmasına 20 dilde olanak sağlıyor!
    
   Bir proje oluşturmak ve Sertifikalı Enerji Mimarınızı talep etmek üzere İşbirliği Projesi Portalını ziyaret edin. Seçilen ilk 20 proje ÜCRETSİZ web kamerası kazanacak!
    
   ‘Bir dış kaynaktan yararlanmadan toplantı ve çevrimiçi konferans düzenleyebilme olanağı gerçek bir artı değerdir’.

   Schneider Electric hakkında:
   Faaliyet gösterdiği 100'den fazla ülkede, enerji yönetimi konusunda dünya çapında bir uzman olan Schneider Electric, konut uygulamalarındaki geniş faaliyet alanının yanısıra, enerji ve altyapı, endüstri, bina otomasyonu ve data merkezleri pazarlarına liderlik konumuyla entegre çözümler sunmaktadır. 104 bin şirket çalışanı “Enerjinizle daha fazlası ” sloganıyla hareket ederek, müşterilerine  enerjinin daha güvenli, güvenilir ve verimli bir şekilde kullanılması için hizmet vermektedir.  2010 yılında 20 milyar Euro'yu aşan global satış rakamına ulaşmıştır.

   Schneider Electric Türkiye’de ise 2000’i aşkın çalışanı, 4 üretim merkezi, 200’e yakın iş ortağı ile, başta İstanbul, İzmir, Ankara olmak üzere toplam 16 ilde bulunan satış ofisleriyle çalışmalarına devam etmektedir. Balkanlar ve Orta Doğu’daki 27 ülkenin yönetimini Schneider Electric Türkiye Genel Müdürü Turhan Turhangil’e devreden Schneider Electric, bireysel ve kurumsal müşterilerine enerjilerinden daha fazlasını gerçekleştirmek için aktif bir şekilde yardım etmeyi taahhüt etmektedir.
   .
   www.schneider-electric.com.tr