Menü içerisinden veya dünya haritası üzerine tıklayarak ülkenizi/bölgenizi seçin *
Country Selector Alternate Image
Haberler

   Bizden Haberler

   20/01/2012

   Schneider Electric, Life Space Showroom’unu açtı

      

   Schneider Electric, yaşam alanlarına yönelik ürünlerini sergilemek üzere tasarladığı showroom açılışını İstanbul Göztepe’de gerçekleştirdi. Schneider Electric’in showroomda sergilediği “Life Space” ürünleri, insanların yaşadığı ve çalıştığı tüm alanlarda yaşam kalitesini artırırken, enerjinin en verimli şekilde kullanılmasına olanak sağlıyor.

   Enerji yönetiminde dünya çapında uzman Schneider Electric, her türlü yaşam alanında kullanılmak üzere son kullanıcıya yönelik ürettiği Life Space ürün çeşitlerini, artık özel showroomunda sergiliyor. İstanbul Göztepe’de açılan Life Space Showroom’da Schneider Electric’in KNX Merten ürün grubu, anahtar priz serileri ve ofis çözümleri, kullanım alanlarını temsil edecek şekilde tasarlanan alanlarda sunuluyor ve ziyaretçilere ürünleri deneyimleme fırsatı veriliyor.


   Schneider Electric’in Life Space işkolunda ürettiği son kullanıcıya yönelik ürünleri, daha verimli, daha konforlu ve daha güvenli yaşam alanları yaratıyor; yüksek enerji faturalarını azaltarak konforu arttırıyor ve çevre korunmasına yardımcı evler yaratıyor. Bunlar içerisinde ev otomasyonu ürünleri, dijital anahtarlar, aydınlatma ve iklimlendirmenin uzaktan kumanda ile kontrolünü sağlayan sistemler ve ev tipi kamera sistemlerine kadar, yaşam alanlarında ihtiyaç duyulabilecek tüm çözümler bulunuyor.

     

   Life Space, Schneider Electric’in büyüme hedeflerine önemli katkılar sağlayacak
   Schneider Electric’in tüm bayileri, çözüm ortakları ve çalışanlarının yanı sıra Schneider Electric müşterileri büyük ilgi gösterdiği açılışta söz alan Schneider Electric Güç Çözümleri ve Life Space İşkolu Genel Müdür Yardımcısı Bora Tuncer Schneider Electric olarak, LifeSpace işkolumuzdaki ürünlerimizle, tüketicilerin yaşadığı ve çalıştığı alanlarda, yani yaşamlarının her anında enerjilerini en iyi şekilde kullanmalarına yardımcı oluyoruz. Konforlu ve sıcak yaşam alanları yaratmak için enerji verimliliği konusundaki uzmanlığımız ile yaşam kalitesine verdiğimiz önemi bir araya getirdiğimiz montaj sistemleri üretiyoruz. Bu alandaki yatırımlarımız sayesinde her gün milyonlarca montaj çalışanı ve kullanıcıyla iletişim halindeyiz.

    

    
       Life Space iş kolumuz, çok geniş bir hedef kitleye sahip. Bu kitlenin içerisinde projeciler, elektrik dağıtım sektöründeki profesyoneller, müteahhitler, elektrik teknisyenleri, bina ve ev sahipleri ile kiracıların yanı sıra yeni ev kuran kişiler ve ofis çalışanları bulunuyor. Life Space iş kolumuzun ayrıca Schneider Electric’in büyüme hedeflerine de önemli katkılar sağlayacağını öngörüyoruz.” sözleriyle Life Space işkolu hakkında bilgi verdi.

   Schneider Electric hakkında:
   Faaliyet gösterdiği 100'den fazla ülkede, enerji yönetimi konusunda dünya çapında bir uzman olan SchneiderElectric, konut uygulamalarındaki geniş faaliyet alanının yanısıra, enerji ve altyapı, endüstri, bina otomasyonu ve data merkezleri pazarlarına liderlik konumuyla entegre çözümler sunmaktadır. 104 bin şirket çalışanı “Enerjinizle daha fazlası ” sloganıyla hareket ederek, müşterilerine enerjinin daha güvenli, güvenilir ve verimli bir şekilde kullanılması için hizmet vermektedir.  2010 yılında 20 milyar Euro'yu aşan global satış rakamına ulaşmıştır.
   SchneiderElectric Türkiye’de ise 2000’i aşkın çalışanı, 4 üretim merkezi, 200’e yakın iş ortağı ile başta İstanbul, İzmir, Ankara olmak üzere toplam 16 ilde bulunan satış ofisleriyle çalışmalarına devam etmektedir. Balkanlar ve Orta Doğu’daki 27 ülkenin yönetimini SchneiderElectric Türkiye Genel Müdürü Turhan Turhangil’e devreden SchneiderElectric, bireysel ve kurumsal müşterilerine enerjilerinden daha fazlasını gerçekleştirmek için aktif bir şekilde yardım etmeyi taahhüt etmektedir.

   www.schneider-electric.com.tr