Menü içerisinden veya dünya haritası üzerine tıklayarak ülkenizi/bölgenizi seçin *
Country Selector Alternate Image
Haberler

   Bizden Haberler

   19/07/2011

   TEKNİK PAYLAŞIM GÜNLERİ’NDE AG DAĞITIM SİSTEMLERİ STANDARTLARI VE ÖN PROJE YAZILIMI ID SPEC’İ TANITTIK

      

   Schneider Electric olarak Istanbul, Ankara ve İzmir’de düzenlediğimiz ve yaklaşık 350 kişinin katılımıyla gerçekleşen Teknik Paylaşım Günleri’nin ilkinde, uluslararası standartlara göre Alçak Gerilim Dağıtım Sistemlerinin tasarım esaslarını ve ön proje dizayn yazılımı ID Spec’i tanıttık.

   Proje Ofisleri, Müteahhitler, Pano İmalatçısı ve Son Kullanıcılar olmak üzere enerji ve inşaat sektöründe faaliyet gösteren önemli firmalara ev sahipliği yaptığımız organizasyonlarda yaptığımız sunumlarla müşterilerimize teknik bilgi desteği sağlarken, Alçak Gerilim ön proje dizayn yazılımı ID Spec Large’ın da lansmanını gerçekleştirdik.

    
        
    

   İsmail Gökyar
   Schneider Electric Pazarlama Müdürü:
   “Markamızdan ve ürünlerimizden bağımsız olarak paylaştığımız bu teknik tanıtımlarla sektöre hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.”

   Teknik Paylaşım Günleri hakkında açıklama yapan Pazarlama Müdürümüz İsmail Gökyar, “Schneider Electric’in Teknik Buluşmaları’nın ilkinde sektörümüz için son derece önemli olan bir konuyu, alçak gerilim dağıtım sistemlerinin standartlarının nasıl olması gerekliliğini ortaya koyduk. Schneider Electric olarak marka ve ürünlerden bağımsız olarak yaptığımız bu teknik tanıtımlarla sektöre hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Ancak yaptığımız çalışmalar bununla kalmayacak. Eylül 2011 tarihinden itibaren başta Adana ve Samsun olmak üzere Türkiye’nin diğer illerinde de sektöre destek vermeye devam edeceğiz. Türkiye Pazarlama ekibimizden ve Fransa’dan bize katılan uzmanlarımız ile düzenlediğimiz seminerlerin gördüğü yoğun ilgiden son derece memnunuz” dedi.

   Teknik Paylaşım Günleri’nde AG anahtarlama elemanları, kaçak akım koruma, aşırı gerilime karşı koruma, güç faktörü düzenlenmesi ve harmoniklerin filtrelenmesinin yanı sıra yeni AG pano standartlarını getirdiği yenilikler, uygulama sorunları ve çözüm önerilerimiz katılımcılar ile paylaşıldı. Enerji verimliliği çözümlerini içinde barındıran Enerji Üniversitemize online kayıtların da gerçekleştiği Teknik Paylaşım Günleri ekonomi yazarı Sayın Deniz Gökçe’nin Türkiye’nin ekonomisi hakkında bilgiler verdiği söyleşisi ile son buldu.

    
        

   Schneider Electric hakkında:
   Faaliyet gösterdiği 100'den fazla ülkede, enerji yönetimi konusunda dünya çapında bir uzman olan Schneider Electric, konut uygulamalarındaki geniş faaliyet alanının yanısıra, enerji ve altyapı, endüstri, bina otomasyonu ve data merkezleri pazarlarına liderlik konumuyla entegre çözümler sunmaktadır. 114.000 şirket çalışanı “Enerjinizle daha fazlası ” sloganıyla hareket ederek, müşterilerine enerjinin daha güvenli, güvenilir ve verimli bir şekilde kullanılması için hizmet vermektedir. 2008 yılında 18,3 milyar Euro'yu aşan global satış rakamına ulaşmıştır. Schneider Electric Türkiye’de ise 1000’i aşkın çalışanı, 3 üretim merkezi, 200’e yakın iş ortağı ile, başta İstanbul olmak üzere, İzmir, Bursa, Ankara, Samsun, Adana, İzmit, Eskişehir, Konya,Kayseri, Gaziantep, Trabzon, Denizli, Malatya ve Antalya’daki satış ofisleriyle çalışmalarına devam etmektedir.
   www.schneider-electric.com.tr