Menü içerisinden veya dünya haritası üzerine tıklayarak ülkenizi/bölgenizi seçin *
Country Selector Alternate Image
Haberler

   Bizden Haberler

   25/06/2009

   Schneider Electric, Proje Ofisleri ve Danışmanlık Firması Yöneticilerini Genel Müdürlük Binası’nda ağırladı.

   Schneider Electric, 6 Temmuz tarihinde gerçekleştirdiği toplantıda, Proje Ofisleri ve Danışmanlık Firmaları ile bir araya gelerek bilgi paylaşımında bulundu.

   Bina Pazarı Satış Müdürü Ahmet Nuri İşlek, tesislerde enerji yönetimi, güvenliği ve sürekliliğinin sağlanması için proje ofislerine ve danışmanlık firmalarına çok önemli görevler düştüğünü belirterek, yaptığı sunumla, destekledikleri proje çizim destek programları ve Schneider Electric ürünleri hakkında katılımcılara bilgiler verdi.

   İşlek konuya ilişkin yaptığı değerlendirmede, sektörün sorunlarının son derece farkında olduklarını ve bu sorunların idari meclislerde konuşulur ve tartışılır hale gelmesi için Schneider Electric’in üzerine düşen görevi yaptığını ve yapmaya devam edeceğini, bu konuda proje ofislerinin ve danışmanlık firmalarının desteğinin de çok önemli bir katma değer yaratacağının altını çizdi. 

   Schneider Electric’in son yıllarda yaşadığı gelişmeler hakkında da bilgiler veren İşlek, “ son bir kaç yıl içinde geçmişten bu yana güçlü olduğumuz elektrik, güç ve kontrol alanlarına yaptığımız entegrasyonlarla uzmanı olduğumuz servis hizmetlerinin yanısıra, bina&konut otomasyonu, enerji izleme ve kontrol gibi yeni iş alanları ekledik. Bütün bu yeni alanlar bize, yenilikçi ve komple  çözümler ortaya koymamızı sağlayan  fırsatları da beraberinde getirdi. Misyonumuz artık tek bir Schneider markası ile yenilikçi çözümler üretirken, herkes için  enerjinin güvenli, güvenilir, üretken, verimli ve çevreci olarak insanlara ulaşmasını sağlamak” dedi.  

   2009 yılı bu yıl başında uygulamaya konulan yeni şirket programı ile yalın bir organizasyon yapısına geçtiklerini belirten İşlek, “artık tek bir ekip ruhuyla müşterilerinin karşısında olduklarını, çünkü bir numaralı önceliklerinin  müşterileri olduğunu” da sözlerine ekledi.   

   Schneider Electric’in  Proje Ofisleri ve Danışmanlık Firmaları ile yaptığı bilgi paylaşım toplantıları önümüzdeki dönemlerde de yoğun bir şekilde düzenlenmeye devam edecek.  

   Schneider Electric Hakkında :
   Faaliyet gösterdiği 100'den fazla ülkede enerji yönetimi konusunda dünya çapında bir uzman olan Schneider Electric, konut uygulamalarındaki geniş faaliyet alanının yanısıra, enerji ve altyapı, endüstri, bina otomasyonu ve data merkezleri pazarlarına liderlik konumuyla entegre çözümler sunmaktadır. 120.000 şirket çalışanı “Enerjinizle daha fazlası ” sloganıyla hareket ederek, müşterilerine  enerjinin daha güvenli, güvenilir ve verimli bir şekilde kullanılması için hizmet vermektedir.  2008 yılında 18,3 milyar Euro'yu aşan satış rakamına ulaşmıştır.  Schneider Electric Türkiye’de ise 1000’i aşkın çalışanı, 3 üretim merkezi,145 bayisi, 36 pano üreticisi   ( prisma, lokal ve OG pano ), 19 sistem entegratöründen  oluşan iş ortakları ve başta İstanbul olmak üzere, İzmir, Bursa, Ankara, Samsun, Adana, İzmit, Eskişehir, Konya,Kayseri, Gaziantep, Trabzon, Denizli, Malatya ve Antalya’daki satış ofisleriyle çalışmalarına devam etmektedir.
    www.schneider-electric.com.tr

   Detaylı Bilgi : 

   Şerife Oktay

   SCHNEIDER ELECTRIC

   Kurumsal İletişim 

   0 216 655 88 88

   Duygu Duman

   BPM LOOK

   Marka Yönetmeni

   0 212 288 97 23