• A group of people reviewing charts and graphs, energy management, sustainability consulting
  Enerji Odağı Odaklanılan Sonuçlardan Faydalanıyor

  Enerji Danışmanlığı

  • Örnek Olay Çalışmaları Metal Üreticisi Merkezi Enerji Programı için Tutarlı ve Güvenilir Kılavuzluğun Keyfini Sürüyor

   Schneider Electric, stratejik enerji kararlarını bir araya getirmek amacıyla metal üreticisinin ABD'deki operasyonları için merkezi bir enerji programı oluşturuyor. Bu yeni yaklaşım iş ortaklığının ilk yılında 2 Milyon $ enerji maliyeti tasarrufuyla sonuçlandı. Dahası, ABD'deki programın başarısına tanık olunduktan sonra Avrupa enerji yönetimi ekibi de aynı yaklaşımı benimsemeye karar verdi ve enerji kararlarını Avrupa'daki 12 tesisinde merkezileştirdi.

   pipes in facility, water management, oil and gas, mineral processing
  • Örnek Olay Çalışmaları Kağıt Şirketi Farklı Coğrafi Konumlarda Araştırma ve Rehberlik İstiyor

   Global kağıt ve kağıt hamuru üreticisi maliyetlerini optimum hale getirmek ve belirli şirket içi sürdürülebilirlik stratejilerini desteklemek istiyordu. Farklı coğrafi konumlara derinlemesine bir bakışa ihtiyaç duyan şirket, Avrupa, Asya ve Güney Amerika'daki birkaç pazar araştırması için Schneider Electric'e başvurdu. Tarife oranlı anahtarlar, gerilim yükseltmeleri, birlikte üretim, güç faktörü ve talep yanıtlama fırsatlarında 5,7 milyon $ potansiyel tasarruf belirlendi.

   Angled view of a bridge and a river, water management
  • Örnek Olay Çalışmaları Yaşlı Yaşam ve Sağlık Hizmetleri Operatörü Güneş Enerjisi Kullanarak 400.000 $ Tasarruf Sağladı

   Şirket, operasyonlarını sürdürülebilirliğini artırmanın ve çevreci enerjiden faydalanan New Jersey şirketlerinin indirimleri için hak kazanmanın yollarını arıyordu. Schneider Electric bir güneş enerjisi çözümünü denemeleri için tavsiyede bulundu. Ekip, proje için ayrılan bütçeden 400.000 $ daha düşük bir teklifle gelen bir tedarikçiyi seçerek, uygulanabilir güneş enerjisi tedarikçileri için rekabet avantajı sağlayan bir TÇ elde etti.

   A doctor and two nurses reviewing a patient, healthcare solutions, hospitals
  • Örnek Olay Çalışmaları Yatırım Şirketi Başarılı Satın Almalar için Uzmanlıktan Faydalanıyor

   Bir girişim sermayesi firması bir doğal gaz şirketini satın almayı düşünüyordu. Firmanın doğal gaz endüstrisi ve satın almanın uygulanabilirliği hakkında bilgiye ihtiyacı vardı. Schneider Electric ekibi, firmanın karar vermesini sağlayacak uzun vadeli bir genel görünüm ve endüstriye özel etmenleri içeren ayrıntılı bir bağımsız analiz sundu. Satın alma sürecinde şirket, 4 milyon $ işletme harcamalarından 12 milyon $ brüt marj sağladı.

   A businessman facing a group of people at a meeting, sustainability consulting.
   Meeting in modern office, sustainability consulting, energy management

   Zorluklar

   Enerji fiyatı belirleyicileri, yenilenebilir enerji seçenekleri, sürdürülebilir girişimler hakkında birçok bilgi bulabilirsiniz ancak bunları sadece anlamak değil, kendi işiniz için en önemlisinin ne olduğunu görmek de oldukça zordur. Dahası, bir karar aldıktan sonra enerji ve sürdürülebilirlik programları uygulayabilmek için ekonomik ve lojistik bir labirentte yolunuzu bulmanız gerekir. Hangi bilginin önemli olduğunu ve maliyet tasarrufu ve verimlilik elde etmek için hangi eylemleri gerçekleştirmek gerektiğini nasıl bileceksiniz?
   A businessman facing a group of people at a meeting, sustainability consulting.

   Enerji Danışmanlığı

   Uzmanlarımız operasyonlarınızda, enerji kullanımını azaltan ve optimum hale getiren verimlilik fırsatlarını bulur.

   Neden Schneider Electric ile çalışmalısınız

   • Default Alternative Text Enerji ve Sürdürülebilirlik Deneyimi On yıllara dayalı strateji ve uygulama deneyiminden faydalanın. Karmaşık enerji piyasalarının değişimi sırasında size rehberlik edeceğiz. Masada yanınızda oturacak bir yenilikçi ve kanaat önderiyle ortaklık kurun.
   • Default Alternative Text Güvenilir, Pazar Uzmanlığı Tarafsız, bağımsız araştırma ve analizler. Odaklanmış bir titizlikle global emtia piyasalarını analiz ediyor ve nasıl ve ne zaman harekete geçmeniz gerektiğini bilmeniz için bu piyasalar hakkında özel görüşlerimizi formülleştiriyoruz.