• Default Alternative Text

  Günümüzün Enerji Riskleri: Schneider Electric'in Yanıtı

  Bu infografik videoda üç enerji mega trendi vurgulanıyor: kentleşme, sanayileşme ve dijitalleşme; Schneider Electric de enerji verimliliği, sürdürülebilirlik ve otomasyon yoluyla yanıt veriyor.

  Watch the video IOT 2020 Raporunu okuyun
 • Default Alternative Text

  Schneider Electric ve Microsoft Azure

  IoT ile Çalışan Dijital Servisler Nasıl Sunulur

  Watch the video
 • Default Alternative Text

  IoT Dünya Forumu

  CTO'muz Prith Banerjee ve diğer Schneider Electric liderleri, IoT çözümlerinin operasyonlarınıza nasıl emsalsiz bağlanabilirlik, verimlilik, sürdürülebilirlik, güvenilirlik ve güvenlik seviyeleri getirdiğini sizlerle paylaşacaklar.

  Daha fazlasını öğrenin Akıllı Üretim İşletmesi Devrimi

  Nesnelerin İnterneti (IoT)

  “Nesnelerin İnterneti” (IoT) fenomeni aslında bir süredir devam etmekte olan bir evrim. Ana etkenler arasında bağlı cihaz sayısındaki hızlı artış, açık standartların (Ethernet gibi) giderek daha fazla kabul görmesi ve “akıllı” teknolojilerin uygun maliyetli hale gelmesi bulunmaktadır.
  İş adamları tabletten enerji yönetim yazılımını izleyebiliyor, nesnelerin interneti

  Operasyonel Zeka

  IoT cihazlarının haberleşmesini sağlayan zeka yeni bir konsept değil. Bununla beraber, Operasyonel Zeka çok büyük maliyet tasarrufu, kısa yanıt süresi ve daha iyi kararlar sağlayan veriler ve varlıklar bakımından yeni bir görünürlük derecesi anlamına geliyor.
  • IoT 2020 İş Raporu

   Schneider Electric, dünya çapında iş sektöründeki 2.500'den fazla karar alıcının IoT'nin geleceği ve mevcut IoT değerinin nasıl gerçekleştirileceği konularındaki görüşlerini aldı ve başarı gözlemlerini öğrendi

   Rapor sonuçlarını öğrenin
   Standart Alternatif Metin

   Nasıl yararlanabileceğinizi öğrenin

   IoT'nin iş ve ev yaşantınızı nasıl sadeleştirebileceğini görün “IoT—Bağlanabilirlik Operasyonel Zekayı Nasıl Teşvik Eder” başlıklı yazımız, kendi ortamınızda IoT potansiyelinden nasıl yararlanabileceğiniz konusunda size yol gösterecektir.
   Hemen bugün indirin!