• Default Alternative Text

  İnovasyon ile kaotik bir ortamda bile öngörmenin gücü

  And we do it at every level. Discover how Schneider Electric leads a new world of energy with connected products, edge control, and apps, analytics and services.

  View the story
 • Default Alternative Text

  İster sakin ister kaotik bir ortam olsun, öngörmenin gücü

  Acil servisten idari ofise kadar güvenliği, güvenilirliği ve konforu sağlayın ve hastanenizin finansal sağlığını geliştirin. Her seviyede yeniliklerle daha fazlasını gerçekleştirin.

  Watch the video
 • Default Alternative Text

  Paris'te İnovasyon Zirvesi

  Schneider Electric, enerji ve otomasyon dünyasında dönüşüm sağlayan en yeni teknolojileri, trendleri ve yenilikleri konuşmak için bu Nisan ayında Paris'te endüstrinin en büyük liderlerini ağırladı.

  Watch the video
 • Default Alternative Text

  Bir fincan kahve, daha fazla gerçeklik ve gerçek aşk…

  Atölyeden satışa kadar çok fazla şey yaşanıyor. Operasyon ve bilgi teknolojisi her seviyede yeniliklerle birbirine bağlandığı zaman daha fazlasını bekleyin.

  Watch the video

  Her seviyede inovasyon

  Schneider’ın IT ve OT hizmetlerinin atölyeden satışa kadar daha önce hiç olmayan bir biçimde birbirine bağlanan yeniliklerle binanızı nasıl güçlendirebileceğini görün.
  • İnovasyon Zirvesi 2016 Açılış Konuşmasının Önemli Noktaları

   Schneider Electric CEO'su Jean-Pascal Tricoire, elektriğin daha fazla kullanıldığı, daha fazla karbondan arındırılmış, merkezi olmayan ve dijitalleştirilmiş yeni bir enerji dünyası için gücü ve otomasyonu yeniden tanımlayan ve Life Is On stratejisinin her yerde, herkes için ve her zaman var olmasını sağlayan Schneider yeniliklerini her seviyede sunuyor. Her oturumun önemli noktalarını gösteren aşağıdaki videoyu izleyin.

   • Daha Serin Bir Gezegen İçin Verimli Binalar

    Günümüzde bağlantılı elektrikli ürünler, akıllı otomasyon ve dijital yenilikler, verimli binaların geleceğinin kapısını açıyor.

    > Tartışmaya katılın!

   • 3 Boyutlu Yeni Enerji Dünyası

    Artık yenilikçi şebekeler, yenilenebilir üretim ve güçlendirilmiş tüketiciler var. Karbondan arındırılmış, merkezi olmayan ve dijitalleştirilmiş bir dünya vizyonumuzu yeni bir gerçeklik haline getiriyorlar.

    > Nasıl olduğunu keşfedin

   • Sezgisel Endüstriler

    Yıkıcı teknolojiler, endüstriyel tesisleri akıllı ve birbiriyle bağlantılı verimlilik, üretkenlik ve güvenlik merkezleri haline getirebilir. Bu oturumun konusu olan endüstriyel otomasyonun geleceği şu anda gerçekleşiyor. 

    > Oturum bilgilerini edinin

   • Veri Merkezi: Bulut içerisinde ve Edge kapsamında

    Yeniliklere olan bağlılığımızla ve Life Is On stratejisini koruyarak, yeni bir karma bilgi işlem ekosisteminin zorluklarıyla ve sunduğu fırsatlarla, bağlantılı ve dijital dünyamızın ihtiyaçlarını nasıl karşılayabileceğimizle ilgileniyoruz.

    > Daha fazlasını öğrenin

   • Güç Dağıtımı Yeniden Tanımlandı

    Güç dağıtımında yenilikçilik sayesinde, hayatın her yerde, herkes için ve her an devamını sağlamak için yeni olasılıkları tartışıyoruz.

    > Bunu kaçırmayın!

   • Standart Alternatif Metin
    Nesnelerin İnterneti'nin Geleceği Hakkında 5 Ana Tahmin

    Schneider Electric, Nesnelerin İnterneti'nin (IoT) geleceği hakkında dünyanın dört bir yanında 2.500'den fazla yetkiliyle bir anket yaptı. Rapor sonuçlarını öğrenin.

    > Tüm raporu okuyun

   • Bir fincan kahve, daha fazla gerçeklik ve gerçek aşk…

    Atölyeden satışa kadar çok fazla şey yaşanıyor. Operasyon ve bilgi teknolojisi her seviyede yeniliklerle birbirine bağlandığı zaman daha fazlasını elde edebilirsiniz.

    > Daha fazlasını öğrenin

   • İster sakin ister kaotik bir ortam olsun, öngörmenin gücü

    Acil servisten idari ofise kadar güvenliği, güvenilirliği ve konforu sağlayın ve hastanenizin finansal sağlığını geliştirin. Her seviyede yeniliklerle daha fazlasını gerçekleştirin.

    > Daha Fazlasını Öğrenin