Menü içerisinden veya dünya haritası üzerine tıklayarak ülkenizi/bölgenizi seçin *
Country Selector Alternate Image
Hakkımızda
     
     
     

    Amaçlar

    Gezegen için enerji!

     
     

    Yeni hedefler

     

    "Gezegenimizde hayatın sürmesine katkıda bulunmaya adanmış olan şirket Vakfını oluşturarak, Schneider Electric çağına tam olarak ayak uydurmaktadır."

    Şu anda belki de gezegenimizin tarihinin dönüm noktasındayız. Enerji hem kamu sektörü hem de özel sektör için son derece büyük öneme sahiptir. Enerji, herkes tarafından erişilebilir olmamasına karşın (iki milyar insan enerji üretiminden yararlanamamaktadır), bir diğer kamu malını, iklimi etkilemektedir.
    Global hedef enerji üretimini geliştirmek, herkesin kullanımına sunmak ve iklim değişikliğini yeterli şekilde yönetmektir.
    Buna sürdürülebilir gelişme denir.
    Bu Grubumuzun üstlendiği bir görevdir. 
     

    Gezegenimizde hayatın sürmesine katkıda bulunmaya adanmış olan şirket Vakfını oluşturarak, Schneider Electric çağına tam olarak ayak uydurmaktadır.
    Schneider Electric çalışanları olarak, işimizin çeşitli unsurlardan oluşan doğasını temsil eden, istisnai global bir topluluk oluşturmaktayız. Bana kalırsa, bu tür bir çeşitlilik muazzam bir zenginliği ve gücü temsil etmektedir.
    Vakfımızın mesajı olan, enerjinin uzun süreli tedarikini ve insanlık yararına kullanımını geliştirmek inanılmaz bir gerçekliktir. Bu mesaj, parçası olduğumuz insan toplumunun gelişimi açısından çok önemli olan, çok özel bir mesleğe mensup olmanın ortak bilincini bir kez daha ortaya koymaktadır.

    Jean-Pascal Tricoire
    Yönetim Kurulu Başkanı

      
     
    Daha fazlası için

    Daha fazlası için 

    Ekstralar

     

    Ortam kütüphanesi