Menü içerisinden veya dünya haritası üzerine tıklayarak ülkenizi/bölgenizi seçin *
Country Selector Alternate Image
About us
               
               
               

              Tarihçe

               
               

              Pelco'nun Tarihçesi

              1957 yılında Güney Kaliforniya, ABD'de kurulan Pelco yüksek kaliteli ürünler, yenilikçi teknolojiler ve %100 Müşteri Memnuniyeti sunan prestijli bir tarihe sahiptir. Görüntü ve güvenlik endüstrisinde en çok aranan yan sanayi ürünü tedarikçisi konumuna ulaşmıştır.

               

              1 Haziran 1987: ikinci kez satın alınmasıyla, şirket "yeni" Pelco'nun başlangıcının farkına varmaktadır.

               

              Amaçları Pelco'nun endüstrideki küçük bir niş oyuncusundan, en iyi video güvenlik tedarikçisi haline gelmesiydi. Bunu yapmak için, şirketin kurumsal kültüründe büyük bir değişim gerektiğinin farkına vardılar. Çalışan performansını nicelik yerine niteliğe göre değerlendiren teşviklerle birlikte %100 Müşteri Memnuniyeti'ni sağlamak için hemen birçok program tasarlanıp hayata geçirildi.

              Pelco'nun değişimi gerçekleştirmesi iki yıldan kısa sürdü ve 1989 yılında sektör lideri Mükemmeliyete Bağlılık bildirisini yayınladı. Bildiri dünya çapında binlerce müşteriye gönderildi, herhangi bir sorun veya şikayet konusunda kişisel olarak Pelco Başkanı ve CEO'su ile temasa geçmeye davet edildiler. Bu cesur bildirinin ilk kez yayınlanmasının üzerinden geçen yıllar içinde, pek az şikayet yönetim masalarına ulaştı.

              Pelco görüntü güvenlik sistemi sektöründeki en çok aranan tedarikçi konumunu korumak için durmaksızın çalışıyor ve "Mükemmeliyete Bağlılık" her müşteriye gereksinim duyduğu başarıyı temin edecek ürün, araç ve hizmetleri sağlama andı olarak yaşamaya devam ediyor.

              Ekim 2008'de Pelco, Schneider Electric tarafından satın alınarak İnşaat işlerinin parçası haline geldi.