Menü içerisinden veya dünya haritası üzerine tıklayarak ülkenizi/bölgenizi seçin *
Country Selector Alternate Image
Haberler

   Bizden Haberler

   21/06/2016

   Schneider Electric’ten sektöründe ilk: Elektrikçilere özel e-ticaret sitesi

   Enerji yönetimi ve otomasyonda dünya çapında bir uzman Schneider Electric, elektrikçiler ve perakende satış noktaları için, müşteri ödüllendirme programı FAZPuan’dan sonra internet üzerinden istedikleri anda istedikleri miktarda siparişi anında geçebilecekleri, sektördeki ilk e-ticaret sitesi www.fazticaret.com ‘u hayata geçirdi. 

   Schneider Electric, Türkiye’de elektrikçiler ve perakende satış noktaları için tasarladığı müşteri ödüllendirme programı FAZPuan gibi elektrikçileri hedefleyen bir e-ticaret sitesini 2016 Nisan ayı itibariyle hayata geçirdi.  FAZTicaret adı verilen bu yeni e-ticaret sitesinin kurulmasındaki amaç ise elektrikçilere tek tıkla sipariş geçebilecekleri bir sistem oluşturup hayatlarını kolaylaştırmak.

   Birebir erişim sağlanamayan veya ancak bayi ve ara bayiler aracılığı ile erişim sağlanabilen elektrikçiler,  artık direkt olarak Schneider Electric ürünlerine FAZTicaret sitesi üzerinden erişebilecek ve sipariş verebilecek.

   FAZTicaret Türkiye’deki elektrikçilere büyük kolaylıklar sunuyor.  Bu kolaylıklardan en önemlisi, alım yapmak isteyenlerin internet üzerinden istedikleri anda stokları görüntüleyip, siparişlerini anında geçebiliyor olmaları. Üstelik, uzun süren teslimat sürelerine iddialı bir şekilde çözüm üreten FAZTicaret ile siparişler,  en fazla 2 veya 3 iş günü içerisinde Schneider Electric tarafından adreslerine teslim edilecek.  Kredi kartı veya Doğrudan Borçlandırma Sistemi (DBS) ile güvenli bir şekilde ödeme yapabilecek olan elektrikçiler, yine Schneider Electric tarafından hayata geçirilen özel ödüllendirme programı FAZPuan entegrasyonu sayesinde FAZTicaret’ten aldıkları ürünlerle puan toplayabilecekler.

   Sektörde bir ilk olan FAZTicaret sitesinden faydalanabilmek için www.fazticaret.com sitesi üzerinden hızlıca üye olmak yeterli. FAZPuan üyeleri FAZPuan kullanıcı adı ve şifreleri ile yeniden üyelik almaya gerek olmadan  FAZTicare’te giriş yapabiliyor ve de FAZTicaret’e özel kampanyalardan faydalanabiliyor.