Menü içerisinden veya dünya haritası üzerine tıklayarak ülkenizi/bölgenizi seçin *
Country Selector Alternate Image
Haberler

   Bizden Haberler

   21/06/2016

   Schneider Electric’in yenilenen FAZPuan uygulaması artık bayilerin de hizmetinde

   Schneider Electric’in, iş ortakları için geliştirdiği ödüllendirme programı FAZPuan, artık elektrikçilerin yanı sıra tüm bayiler ve alt bayilerin de kullanımına açıldı. Web sayfası yenilenen, etiket sistemi ve tasarımı değişen FAZPuan ile kullanıcılar ürün etiketi üzerindeki barkodu akıllı telefonuyla okutarak da puan kazanabilecek.

   Enerji yönetiminde ve otomasyon alanında dünya çapında uzman Schneider Electric, elektrikçiler ve perakende satış noktaları için geliştirdiği ödüllendirme programı FAZPuan’ın kapsamını genişletiyor. Ekim ayı itibarıyla yenilenen FAZPuan programından elektrikçilerin yanı sıra tüm bayiler ve alt bayiler de yararlanmaya başladı.

   Yenilenen FAZPuan programından puan kazanmak için www.fazpuan.com web sitesine girmek yeterli olacak. Web sayfası yenilenen, etiket sistemi ve tasarımı değişen FAZPuan ile her 3 grup da barkodu web sitesine girerek veya akıllı telefonuyla okutarak hızlı ve kolay bir şekilde puan kazanacak.

   FAZPuan’da artık satın alınan ürünler daha fazla puan kazandırırken, kazanılan puanlar ile alınabilecek hediye seçenekleri de arttı.  Çek sistemine geçilen programda tatilden küçük ev aletlerine, altından teknolojiye kadar farklı kategorilerde yer alan hediye yelpazesi de üyelerin daha çok ihtiyacını karşılayacak şekilde düzenlendi.

   Schneider Electric’in farklı kategorilerdeki ürünlerinden satın alan elektrikçiler ve perakende satış noktaları, www.fazpuan.com web sitesine girerek fırsatlardan haberdar olabiliyor ve binlerce seçenek arasından istediği hediye çekine çekilişsiz kurasız ulaşabiliyor. Bir diğer yenilik olarak kazanılan hediye çekleri artık akıllı telefona gönderilebiliyor. Bugüne kadar 4.500’ün üzerinde üyeye erişen FAZPuan ile 2016 yılında bine yakın hediye çeki dağıtıldı.

   Schneider Electric iş ortakları, www.fazpuan.com web sitesine girerek  ad, soyad, firma ünvanı ve diğer iletişim bilgileri ile hızlıca üye olabiliyorlar. Üyeler bu işlemlerin ardından Schneider Electric’in belirlediği ürün kutuları üzerinde bulunan şifreleri ‘Şifre Gir’ bölümüne girerek, ürün kategorisine göre farklı puanlar kazanabilir, biriktirdikleri puanlarla yüzlerce hediye arasından istediklerini seçebilirler.