Menü içerisinden veya dünya haritası üzerine tıklayarak ülkenizi/bölgenizi seçin *
Country Selector Alternate Image
Haberler

   Bizden Haberler

   06/03/2015

   Schneider Electric Fortune 500’de yükselişte

   Enerji yönetiminde global uzman Schneider Electric, 2013 yılındaki performansıyla Fortune 500 listesinde 36 sıra birden yükselerek 138’inci sırada yer aldı.


   Schneider Electric, Türkiye'nin en büyük, en karlı, en hızlı büyüyen ve en yüksek istihdamı sağlayan şirketlerden oluşan Fortune 500 listesindeki yükselişini sürdürüyor. Şirket, 2013 yılındaki ekonomik performansıyla listede 138’inci sıraya yükseldi. Schneider Electric, bir önceki yıl 174. sırada yer almıştı.


   Schneider Electric Türkiye, bugün, 2.000’e yakın çalışan, 200 bayi ve iş ortağı, 18 satış bürosuna sahip bulunuyor. Şirketin, üretim, Ar-Ge ve ihracat üssü konumuna gelen Manisa ve Çiğli’deki fabrikaları, elektrik dağıtım ve otomasyon sektörlerinde pazara en yenilikçi ürünleri sunuyor.
    

   Schneider Electric hakkında

   100'den fazla ülkede faaliyet gösteren, enerji yönetimi ve otomasyon alanında global bir uzman olan Schneider Electric Konut Dışı Binalar ve Konutlar, Endüstri ve Makine İmalatçıları, Kamu Hizmetleri ve Altyapı, Veri Merkezleri ve Şebekelerde liderlik pozisyonları dahil olmak üzere çeşitli pazar segmentlerinde entegre çözümler sunmaktadır. Enerjinin güvenli, güvenilir, verimli, üretken ve çevreci bir şekilde kullanılmasına odaklanan Grup’un 170.000'den fazla çalışanı; bireylerin ve kurumların enerjilerini en iyi şekilde kullanmalarına etkin bir şekilde destek olma taahhüdüyle 2014 yılında 25 milyar Euro tutarında gelir elde etmiştir.

    

   www.schneider‑electric.com 

   Bilgi için:
   Ünite İletişim (212) 272 93 13
    
   Merve Altay, Merve Dolapçıoğlu

   merve.altay@unite.com.tr, merve.dolapcioglu@unite.com.tr
   www.unite.com.tr