Menü içerisinden veya dünya haritası üzerine tıklayarak ülkenizi/bölgenizi seçin *
Country Selector Alternate Image
Haberler

   Bizden Haberler

   02/12/2014

   Schneider Electric DatacenterDynamics Konferansı'na katılıyor

   Schneider Electric, Türkiye’nin küresel veri merkezi arenasında giderek güçlü oyuncu olmaya başladığı bir dönemde, sektörün önde gelen profesyonellerini buluşturacak olan DatacenterDynamics Konferansı’na katılacak.

    

   DCD Konferansı’na platin sponsor olarak destek veren Schneider Electric adına IT İş Birimi Genel Müdür Yardımcısı Filiz Gökler ve Veri Merkezi Segment Müdürü Alphan Erdem birer konuşma gerçekleştirecek.

    

   Schneider Electric, bu yıl beşincisi gerçekleştirilecek olan, Türkiye’nin artan finansal gücü ve IT sektöründeki büyük yatırım hamlesinin ele alınacağı DatacenterDynamics Converged İstanbul 2014 Konferansı’na platin sponsor olarak destek veriyor.

    

   Şirketlerin bilgi işlem yöneticilerinin bir araya gelerek tecrübelerini ve IT sektöründe son teknolojik gelişmeleri ele alacağı platform, 4 Aralık 2014'te Haliç Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilecek. Schneider Electric IT İş Birimi Genel Müdür Yardımcısı Filiz Gökler'in katılımıyla açılışı yapılacak olan oturum B'de, Schneider Electric Veri Merkezi Segment Müdürü Alphan Erdem de konuşmacı olarak yer alacak. Erdem, "Hassas verileri olan büyük kuruluşların veri merkezi inşaatından alınacak dersler, tasarım örnekleri ve tavsiyeler" üzerine yapacağı konuşmayla Türkiye'deki Data Center profesyonellerine seslenecek.

    

   Dört ana akımda IT sektörünün potansiyeli ele alınıyor

    

   Türkiye’nin artan finansal gücü ve IT sektöründe yatırım hamlesi, konferansta ‘Tasarım ve Strateji’, ‘Güç ve Soğutma’, ‘BT ve Ağlar’ ve ‘Bulut ve Colocation’ olarak dört ana akımda incelenecek. Fırsatları maksimize etmeyi amaçlayan yaklaşımları belirleyecek ve veri merkezi endüstrisinin potansiyelini yeni bir perspektiften değerlendirecek olan konferans, araştırma ölçümleri, sektör profesyonelleri ve müşterilerle bilgi paylaşımı, son kullanıcı ve geçmiş delege anketleri sonuçlarından oluşan özel bir programa sahip bulunuyor.

    

   Schneider Electric hakkında

    

   100'den fazla ülkede faaliyet gösteren ve enerji yönetimi alanında dünya çapında bir uzman olan Schneider Electric; enerji ve enerji altyapısı, endüstri prosesleri, bina otomasyonu, veri merkezleri/ağlar ve konut gibi farklı pazar segmentlerinde lider konumuyla entegre çözümler sunmaktadır. Enerjinin güvenli, güvenilir, verimli, üretken ve çevreci bir şekilde kullanılmasına odaklanan şirketin 150.000’den fazla çalışanı; bireylerin ve kurumların ‘enerjilerini en iyi şekilde kullanmaları’ taahhüdüyle 2013 yılında 24 milyar Euro tutarında satış rakamına ulaşmıştır.

    

   www.schneider‑electric.com

    

   Bilgi için: Ünite İletişim
   (212) 272 93 13 
   Merve Altay, Merve Dolapçıoğlu

   merve.altay@unite.com.tr; merve.dolapcioglu@unite.com.tr

   www.unite.com.tr