Menü içerisinden veya dünya haritası üzerine tıklayarak ülkenizi/bölgenizi seçin *
Country Selector Alternate Image
Haberler

   Bizden Haberler

   23/09/2014

   Yeşil İş Konferansı Schneider Electric’in Stratejik Çözüm Ortaklığında Gerçekleşecek

   Schneider Electric, Sürdürülebilirlik Akademisi tarafından bu yıl altıncısı düzenlenecek olan Yeşil İş – Green Business 2014 Konferansına bir kez daha Stratejik Çözüm Ortağı olarak destek veriyor. Konferans, 23-24 Eylül tarihlerinde Raffles İstanbul Zorlu Center’da gerçekleşecek.

   Bu yıl Yeşil İş Konferansı’nda ‘İş Dünyasının Yeni Parametreleri’ temalı bir CEO oturumu düzenlenecek. The Guardian Gazetesi Sürdürülebilir İş Bölümü Başkanı ve Editörü Jo Confino’nun moderatörlüğünde yapılacak oturumda; Schneider Electric Türkiye Genel Müdürü Bora Tuncer’in yanı sıra THY Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Üyesi Doç. Dr. Temel Kotil, BASF Türkiye, Ortadoğu ve Kuzey Afrika Bölgesi Başkanı ve BASF Türk CEO’su Volker Hammes ve Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkanı Gökhan Ögüt yer alacak.

   Konferansın ikinci gününde, Harvard Business Review Genel Yayın Yönetmeni Serdar Turan’ın moderatörlüğünde Schneider Electric Akıllı Şehirler İş Geliştirme Direktörü Regis Largillier Ve Ibm Türk Teknoloji Ve Sektörel Çözümler Satış Müdürü Server Tanfer’in katıldığı ‘Akıllı Şehirlere Doğru’ temalı bir oturum düzenlenecek.

   Sürdürülebilirlik Akademisi tarafından bu yıl altıncısı düzenlenen Yeşil İş - Green Business Konferansında; Türkiye’de sürdürülebilir iş modellerine dönüşümü hızlı ve ortak değer yaratarak sağlama hedefiyle, iş dünyasının liderleri, sürdürülebilir büyümenin uzmanları, özel sektör, kamu sektörü, sivil toplum kuruluşları (STK) temsilcileri ve akademisyenler iş modellerini değerlendirecek ve ilham veren fikirler ortaya koyacak.

   Konferans programı ve kayıt için tıklayın. 

   Schneider Electric hakkında
   100'den fazla ülkede faaliyet gösteren ve enerji yönetimi alanında dünya çapında bir uzman olan Schneider Electric; Enerji ve Enerji Altyapısı, Endüstri prosesleri, Bina otomasyonu, Veri merkezleri /Ağlar ve Konut gibi farklı pazar segmentlerinde lider konumuyla entegre çözümler sunmaktadır. Enerjinin güvenli, güvenilir, verimli, üretken ve çevreci bir şekilde kullanılmasına odaklanan şirketin 150.000’den fazla çalışanı; bireylerin ve kurumların ‘enerjilerini en iyi şekilde kullanmaları’ taahhüdüyle 2013 yılında 24 milyar Euro tutarında satış rakamına ulaşmıştır.

   www.schneider-electric.com

    

   Bilgi için: Merve Altay, Merve Dolapçıoğlu
   Ünite İletişim (212) 272 93 13

   merve.altay@unite.com.tr;merve.dolapcioglu@unite.com.tr
   www.unite.com.tr