Menü içerisinden veya dünya haritası üzerine tıklayarak ülkenizi/bölgenizi seçin *
Country Selector Alternate Image
Haberler

   Bizden Haberler

   17/04/2014

   Schneider Electric, enerjinin kalbi ICCI’da yerini alacak!

   Schneider Electric, bu yıl 24-26 Nisan tarihlerinde 20’ncisi gerçekleşecek, Türkiye’de enerji sektörünün en önemli buluşma noktası olan ICCI Enerji ve Çevre Fuarı ve Konferansı’nda yerini almaya hazırlanıyor.

   ICCI 2014’ün resmi sponsorlarından olan Schneider Electric, ‘Enerji Verimliliği’ ve ‘Akıllı Şebekeler’ konularında gerçekleşecek iki adet oturumda global tecrübesini de paylaşacak...

   Enerji yönetiminde dünya çapında uzman Schneider Electric, ICCI 2014’te Yenilenebilir Enerji çözümleri ve Saha Servis çözümlerini alanında geliştirdiği maliyetleri azaltan yenilikçi çözümlerini sergilemeye hazırlanıyor.

   ICCI 2014’te 9. Salon G-105 numaralı stantta misafirlerini ağırlayacak olan Schneider Electric, bu yıl ICCI kapsamında gerçekleşecek ‘Enerji Verimliliği’ ve ‘Akıllı Şebekeler’ başlıklı iki oturuma Enerji Verimliliği Müdürü Cihan Karamık ve İş Geliştirme Mühendisi Gökhan İşbitiren konuşmacı olarak katılacak. Schneider Electric’in enerji yönetimindeki global uzmanlığını ve en yeni çözümlerini paylaşacak olan konuşmacılar, enerji sektörünün sorunlarına çözüm arayacaklar.

   Schneider Electric standında rüzgâr, hidroelektrik ve güneş enerjisi çözümleri, lokal ve global referans projeleri ile birlikte tanıtılacak. Enerji görüntüleme ve merkezi kontrol sistemleri de fuar ziyaretçilerinin bilgisine sunulacak.

   Schneider Electric’ten ICCI 2014’e sürdürülebilir çözümler!

   Rüzgâr, hidroelektrik ve güneş enerjisi alanlarında sürdürülebilir bir dünya için çözümler üreten Schneider Electric, anahtar teslim projeleri ile otomasyon yönetimi ve işletme maliyetleri büyük ölçüde azaltabiliyor. Ayrıca gelişmiş alarm, eş zamanlı bilgi sistemi ve raporlamayı kullanarak üretimin artıran detaylı maliyet analizi, kapasite ve hata bildirimleri ile gelecek yatırım planlarının tahmin edilmesine yönelik çözümler de ziyaretçilerle paylaşılacak.

   Schneider Electric hakkında daha fazla bilgi edinmek için, http://www.schneider-electric.com.tr adresi ziyaret edilebilir.

   Fuara ücretsiz kayıt olmak için  tıklayınız. 

   www.facebook.com/SchneiderElectricTR
   www.facebook.com/SchneiderElectricKariyer
   www.twitter.com/schneidertr

   www.schneider-electric.com