Menü içerisinden veya dünya haritası üzerine tıklayarak ülkenizi/bölgenizi seçin *
Country Selector Alternate Image
Haberler

   Bizden Haberler

   16/04/2014

   ‘Schneider Electric Bilgi Paylaşım Platformu’ otomasyon sektörünün hizmetinde…

   Enerji yönetiminde global bir uzman olan Schneider Electric, endüstriyel otomasyon teknolojileriyle ilgili tüm merak edilen soruların yanıtlandığı, en yeni gelişmelerin takip edildiği, bilgi paylaşım platformunu hizmete soktu…

   Yenilikçi otomasyon çözümleri ile dünya çapında uzmanlığını Türkiye’ye aktaran Schneider Electric, şimdi de endüstriyel otomasyon teknolojileri ile tüm gelişmelerin takip edilebileceği bir forum oluşturdu.

   ‘Schneider Electric Bilgi Paylaşım Platformu’ olarak kullanıcıların hizmetine giren forum, otomasyon teknolojileri ile en yeni paylaşımları içermesinin dışında konuyla ilgili sorulmuş tüm soruları ve cevapları da bulunduruyor. Kullanıcılar için bir bilgi kaynağı ve rehber olarak, HMI Türkçe doküman sistemi ile büyük kolaylık sunuyor. Doğru insanla, doğru zamanda, doğru yerde iletişim kurma imkanı sloganıyla kurulan forum, kullanıcıların hem endüstriyel otomasyon ürünleri ile ilgili tecrübelerini paylaşmasına hem de lokal kampanya ve duyurulara daha çabuk erişmelerine olanak tanıyor.

   Endüstriyel otomasyon teknolojileriyle ilgili her türlü bilginin paylaşılabileceği http://forumtr.schneider-electric.com web adresinden ulaşılabilecek forum, uzmanlığını belirten kullanıcılar için ise moderatörlük tanımlayabiliyor.

   Schneider Electric Bilgi Paylaşım Platformu ile ilgili daha detaylı bilgi edinmek için, tr-forum@schneider-electric.com ile iletişime geçilebilir.

   www.facebook.com/SchneiderElectricTR
   www.facebook.com/SchneiderElectricKariyer
   www.twitter.com/schneidertr

   www.schneider-electric.com