Menü içerisinden veya dünya haritası üzerine tıklayarak ülkenizi/bölgenizi seçin *
Country Selector Alternate Image
Haberler

   Bizden Haberler

   22/01/2014

   Schneider Electric, Invensys'i satın aldı.

   Schneider Electric’in Invensys'i satın alma işlemi 17 Ocak 2014 tarihinde tüm hissedarlar tarafından onaylandı ve anlaşma sağlandı. Bu satın alma ile endüstriyel pazarın önde gelen iki oyuncusunun, endüstriyel entegre otomasyon, yazılım ve enerji yönetiminde güçlü bir konuma sahip daha küresel ve yenilikçi bir teknoloji şirketi oluşturmak için güçlerini birleştirdiklerine tanık oluyoruz.

   Bu satın alma, ilgili pazar segmentlerinde artan değer ile hem Schneider Electric hem de Invensys müşterilerine fayda sağlayacaktır. Schneider Electric ve Invensys'in teknoloji, yenilikçilik ve geliştirme yetenekleri sayesinde yeni sistemlerin, uygulamaların ve teknolojilerin pazara sunumu hız kazanacaktır. Schneider Electric ve Invensys birlikte çalışarak, tüm müşterilerimize mühendislik ve operasyonel açıdan mükemmellik sunmak amacıyla yenilikçi ve teknolojik teklifler, çözümler ve hizmetler portföyü oluşturacaktır.

   Bu satın alma ile Schneider Electric ve Invensys’in, endüstriyel otomasyon alanında, tüm bölgelerde daha dengeli bir dağılım ile global bir lider olacağına inanıyoruz. Kuzey Amerika ve gelişmekte olan piyasalarda güçlü bir kapsama alanına ve pazarda daha fazla esnekliğe sahip olacağız. Böylelikle, günümüz iş dünyasının konjonktürel doğasını daha iyi yönetebilecek ve değişen teknoloji trendlerine hızlı bir şekilde uyum sağlayabileceğiz.

   Bu da bizim, endüstriyel otomasyon, yazılım ve enerji yönetimi alanlarında güçlü ve küresel çapta rekabetçi bir şirket olmamızı sağlayacaktır. Tanınmış markalarımız tarafından da desteklenecek ortak ürün ailelerimiz sayesinde pazarda sahip olduğumuz lider konumun pekişeceğine ve büyümenin tüm bölgelerde daha da hızlanacağına inanıyoruz.

   Schneider Electric ve Invensys'in entegrasyonu devam etmektedir ve önümüzdeki birkaç ay içinde web sitemizde daha detaylı bilgi yer alacaktır. Bu süre boyunca tüm sorularınızı ve merak ettiğiniz konuları, daha önce iletişimde olduğunuz Schneider Electric  yetkilisine yönlendirebilirsiniz.

   Schneider Electric hakkında
   100'den fazla ülkede faaliyet gösteren ve enerji yönetimi alanında dünya çapında bir uzman olan Schneider Electric; lider konumda olduğu Tesisler ve Altyapı, Endüstri ve Makine İmalatçıları, Endüstriyel Binalar, Veri Merkezleri ve Ağlar ile Konut kategorilerinde, çeşitli pazar segmentlerinde entegre çözümler sunmaktadır. Enerjinin güvenli, güvenilir, verimli, üretken ve çevreci bir şekilde kullanılmasına odaklanan şirketin 140.000'den fazla çalışanı; bireylerin ve kurumların enerjilerini en iyi şekilde kullanmalarına aktif bir şekilde yardım etme taahhüdüyle 2012 yılında 24 milyar Euro tutarında satış rakamına ulaşmıştır.


   www.facebook.com/SchneiderElectricTR
   www.facebook.com/SchneiderElectricKariyer
   www.twitter.com/schneidertr

   www.schneider-electric.com