Menü içerisinden veya dünya haritası üzerine tıklayarak ülkenizi/bölgenizi seçin *
Country Selector Alternate Image
Haberler

   Bizden Haberler

   05/07/2013

   Schneider Electric, FazPuan ile, şimdi üyelerine fazla fazla kazandırıyor!

   Enerji yönetiminde dünya çapında uzman Schneider Electric, elektrikçiler ve perakende satış noktaları için geliştirdiği özel sadakat ve ödüllendirme programı FazPuan’ı hayata geçirdi.

   Schneider Electric’in beş farklı kategorideki ürünlerinden satın alan elektrikçiler ve perakende satış noktaları, www.fazpuan.com web sitesine girerek fırsatlardan haberdar olurken; tatilden motosiklete, iPhone 5’ten akaryakıt çekine, dizüstü bilgisayardan klimaya kadar birbirinden farklı pek çok hediyenin çekilişsiz, kurasız sahibi olabilecek.

   FazPuan    

   Enerji yönetiminde dünya çapında uzman Schneider Electric, elektrikçiler ve perakende satış noktaları için özel tasarladığı FazPuan sadakat ve ödüllendirme programıyla tatilden teknolojiye kadar farklı kategorilerde birçok ödül kazandırıyor.

   FazPuan’a üye olmak çok kolay!
   www.fazpuan.com web sitesine girerek FazPuan’a üye olabilir, adınızı, soyadınızı, firma unvanınızı ve diğer iletişim bilgilerinizi bırakarak üyeliğinizi aktif hale getirebilirsiniz.

   Ardından Schneider Electric’in belirlediği ürün kutuları üzerinde bulunan şifreleri ‘Şifre Gir’ bölümüne girerek, ürün kategorinize göre farklı puanlar kazanabilir; biriktirdiğiniz puanlarla tatilden motosiklete, iPhone 5’ten akaryakıt çekine, dizüstü bilgisayardan klimaya kadar birbirinden farklı pek çok hediyeye çekilişsiz-kurasız sahip olabilirsiniz.

   Hangi Schneider Electric ürünün kaç puan kazandırdığını ve topladığınız puanlarla hangi hediyeleri alabileceğinizi www.fazpuan.com web sitesinden öğrenebilirsiniz.

   www.facebook.com/SchneiderElectricTR
   www.facebook.com/SchneiderElectricKariyer
   www.twitter.com/schneidertr

   www.schneider-electric.com