Menü içerisinden veya dünya haritası üzerine tıklayarak ülkenizi/bölgenizi seçin *
Country Selector Alternate Image
Haberler

   Bizden Haberler

   04/04/2013

   Schneider Electric Enerji Üniversitesi’nde 3 yılda 130.000 profesyonel eğitim gördü

   PEM Sertifikası ile toplum için bir fark yaratın !

   Enerji yönetimi alanında dünya çapında uzman Schneider Electric, 2009’dan bu yana faaliyet gösteren Enerji Üniversitesi ile kullanıcılara, enerji tasarrufu konusunda içinde yaşadıkları toplum için anlamlı bir fark yaratma fırsatı sunuyor.

   Enerji Üniversitesi programını tamamlayan kişilere verilen Profesyonel Enerji Yöneticisi™ (PEM) Sertifikası, enerji yönetimi alanında saygın bir referans kazanma yolunda yepyeni bir seçenek içeriyor.

   Enerji yönetiminde dünya çapında uzman Schneider Electric’in, ABD'deki en uzun soluklu enerji eğitim programı olan ünlü Institute of Energy Professionals (IEP) ile ortaklaşa geliştirdiği Enerji Üniversitesi kursları; enerjinin etkilediği herhangi bir alanda faaliyet gösteren herkese, verimlilik sorunlarının çözümüyle güvenli, güvenilir ve uygun maliyetli önlemler alınması konularında belirli bir uzmanlık düzeyi kazandırmayı hedefliyor.

   Enerji Üniversitesi, enerji verimliliği ve veri merkezi yönetimi alanlarında, veri merkezleri ve ağlarla birlikte özellikle altyapı, endüstri ve konutsal bina odaklı 150'den fazla çevrimiçi kurs imkânı sunuyor.

   Kendi kendine öğrenme çerçevesinde tasarlanan Enerji Üniversitesi’nde bir saati aşmayan kurs süreleriyle kullanıcıların eğitime her an her yerde katılabilmelerine olanak sağlanıyor.

   Kursu tamamlayan kişilere verilen Profesyonel Enerji Yöneticisi™ (PEM) Sertifikası ise enerji odaklı kişilere enerji yönetimi alanında pazarlanabilirliği yüksek ve saygın bir referans kazanma yolunda yepyeni seçenek sunuyor.

   Enerji Üniversitesi, 2009'da hayata geçmesinden bu yana, dünya genelinde 130.000 profesyonele endüstride önder, satıcıdan bağımsız enerji verimliliği eğitimi sağladı.

   Tuncer: “Enerji tasarrufunu öğrenmek isteyen herkese kapımız açık…”
   Schneider Electric Genel Müdürü Bora Tuncer, “Enerji Üniversitesi’ni, enerji ve sürdürülebilirlik alanlarındaki global zorlukları daha iyi irdeleyebilmek üzere, toplumu güçlendirme hedefimizi destekleyen temel bir araç olarak görüyoruz. Enerji Üniversitesi, her gün artan kullanıcı sayısıyla birlikte vizyonumuzu doğrular nitelik taşıyor. Bu portal sayesinde kullanıcılar, enerji tasarrufu konusunda içinde yaşadıkları toplum için anlamlı bir fark yaratma fırsatı buluyorlar. Eğitim programını tamamlayanlara verdiğimiz Profesyonel Enerji Yöneticisi™ (PEM) Sertifikası ile bu anlayışı taçlandırıyoruz” diye konuştu.

   Enerji Üniversitesi hakkında daha fazla bilgi için; www.MyEnergyUniversity.com.