Menü içerisinden veya dünya haritası üzerine tıklayarak ülkenizi/bölgenizi seçin *
Country Selector Alternate Image
Haberler

   Bizden Haberler

   26/03/2013

   Şimdi, kurumsal kaynakları koruyun ve iş performansını artırın

   StruxureWare yazılımı, atölyeden yönetime kadar görünürlük ve kontrol sağlar

   Günümüzde C seviye yöneticileri baskı altındalar. İşletme performansını artırmaları ve kurumsal kaynakları korumaları gerekmektedir. Ancak göremediklerinizi yönetemezsiniz. Yükselen enerji maliyetleri, ekonomik belirsizlikler ve çevre ile ilgili zorluklar durumu daha da ağırlaştırmaktadır. Bir Efficient Enterprise™ oluşturmak en önemli önceliktir. Ancak bu nasıl olabilir?

   Yöneticilerin, birlikte çalışacak şekilde entegre edilen ve tasarlanan güçlü ve akıllı yazılımla yönetilen verimli ve sürdürülebilir bir stratejiye gereksinimleri var. Bunun yanıtı StruxureWare™ yazılım uygulamaları ve paketleridir.

   Akıllı dijital teknoloji, enerji yönetimini optimum hale getirmenin anahtarıdır
   İşletme performansının maksimuma getirilmesi, günümüzün üst düzey yöneticileri için en önemli sorun olmaya devam etmektedir. Bununla birlikte sürdürülebilirlik sorunları, gitgide önem kazanmakta ve şirket stratejisi ve operasyonlarına en iyi uygulamaların dahil edilmesi gerekmektedir. Birçok CEO, entegre ve kurum genelinde sürdürülebilir bir stratejiyi başarıya ulaştırmanın önündeki en büyük engelin, işlevlerin uygulanmasındaki karmaşıklık olduğunu dile getirmiştir. Burada, yazılım anahtar niteliğindedir. Bir analist grubu olan Frost & Sullivan'a göre, enerji yönetim sistemlerinin performansını iyileştirmek amacıyla akıllı dijital teknolojinin kullanılması, enerji verimliliğini geliştirip çalışma maliyetlerini azaltırken, aynı zamanda toplam karbon emisyonunda da önemli bir azalma sağlamak için günümüzün en büyük fırsatını sunmaktadır.*

   Yenilikçi uygulamalar, şirketlerin özel sorunlarına odaklanır
   StruxureWare yazılımı, verimliliği en üst düzeye çıkarmak için güçlü uygulamaları üç düzeyde bir araya getirmiştir:

   > Kurum seviyesi: Kurum üst düzey yöneticileri, en iyi kurum kaynaklarını koruma senaryosunu seçerek sürdürülebilirlik stratejilerini verimli bir şekilde uygulayabilir.

   > İşlem seviyesi: İşlevsel yöneticiler, uygulanabilir olan birçok siteye yayılan akıllı analitik araçlarıyla işlemler, enerji ve varlıkları optimum hale getirebilir.

   > Kontrol seviyesi: Tesiste veya uzaktaki uzmanlar, proses performansını kontrol ederek işletme sürekliliğini gerçek zamanlı olarak izlerken, enerji tüketimini son derece ergonomik ve güvenli bir ortamda takip edebilirler.

   StruxureWare yazılım portföyü, Sürdürülebilirlik Planlama, Enerji Yönetimi, İşletme Faaliyetleri, Varlık Yönetimi, Güç Bulunabilirliği, İşlem Kontrolü ve Güvenlik gibi kritik işletme fonksiyonlarını desteklemek için tasarlanmış uygulamalar içerir.

   Her uygulama bağımsız bir teklif olarak tamamen işlevseldir. Buna ek olarak, uygulamalar paketler içindeki diğer StruxureWare yazılımlarına kolayla bağlanabilir. StruxureWare paketleri, binalar, endüstriyel fabrikalar ve veri merkezlerindeki benzersiz iş gereksinimlerini karşılamak için geliştirilen uygulama topluluklarıdır.

   Açık platform ve kolay entegrasyon, maksimum esneklik ve birlikte çalışabilirlik sağlar
   StruxureWare yazılımı açık ve ölçeklendirilebilir bir platform, kolay entegrasyon ve tutarlı bir kullanıcı deneyimi sağlar. Bu esneklik ve birlikte çalışabilirliğin arkasındaki sırlardan biri EcoStruxure™ Web Servisleridir. Bu ortak ‘dil’, verilere hızlı erişim ve hemen her sistem, platform veya dış servislerden (hava, haritalar, vb.) bilgilerin hızlı bir şekilde entegre edilmesini sağlar. Herhangi bir çalışma ortamında kullanıcılar, ek yazılım veya donanıma ihtiyaç duymadan veri alabilir, pano oluşturabilir, alarmlara erişebilir, hatta dışarıdaki iş ortaklarıyla birlikte çalışabilir.

   Yükselen enerji maliyetlerini kontrol edin, raporlama yükümlülüklerini karşılayın
   Sürdürülebilirlik, şirketler için yeni bir zorunluluktur; şirketler çevreye karşı duyarlılıklarını geliştirmekle beraber, performanslarından ödün veremez ya da mali sorumluluklarını göz ardı edemez. StruxureWare yazılımı ile enerji ve diğer kaynak kullanımının görünürlüğünün gelişmesi, yöneticilerin yükselen enerji maliyetlerini kontrol etmelerine, raporlama yükümlülüklerini karşılamalarına ve hissedarların bilgilendirilmesine ve bağlılıklarının korunmasına olanak tanır. Kullanıcılar, departman siloları ve anlaşmazlıkları ortadan kaldıran hayata geçirilebilir bilgilerle özelleştirilir. Schneider ElectricTM EcoStruxure entegre sistem mimarisi içinde uygulandığında StruxureWare yazılımı, sermaye ve işletme giderlerinde büyük tasarruf sağlar ve dünyamızın hepimiz için daha sağlıklı ve sürdürülebilir olmasına yardımcı olur.