Menü içerisinden veya dünya haritası üzerine tıklayarak ülkenizi/bölgenizi seçin *
Country Selector Alternate Image
Haberler

   Bizden Haberler

   01/03/2013

   Uzun vadede hedef, Schneider Electric Paris Maratonu'nu dünyanın ilk enerji pozitif yarışı haline getirmek

   Paris Maratonu’nun ilk isim sponsoru : Schneider Electric

    

    

     

    


   7 Nisan Pazar günü Paris’in turistik gözbebeği Champs Elysées’den start alacak Paris Maratonu’nun ilk isim sponsoru olan Schneider Electric, böylece, hem enerji verimliliğine dikkat çekmeyi hem de spora destek olmayı amaçlıyor.


    

   Enerji yönetiminde dünya çapında uzman Schneider Electric, daha verimli, enerji israfını azaltan, iklim değişikliğine karşı savaşan insanların, enerjilerini en iyi şekilde kullanmalarına destek olma misyonunu bu kez koşu parkuruna taşıyor. Schneider Electric, 7 Nisan Pazar günü Champs Elysées’den başlayacak Paris Maratonu’nun ilk isim sponsoru olarak, her alanda insanların enerjilerini en iyi şekilde kullanmalarına tam destek verdiğini bir kez daha gösteriyor.

   42.195 km’lik Paris Maratonu’nu, çalışanları, müşterileri ve tüm katılımcılar için benzersiz bir deneyim ve buluşma noktası haline getirmek isteyen Schneider Electric, dört yıl boyunca maratonun isim sponsoru olacak.

   Schneider Electric Pazarlama Kurulu Başkanı Aaron Davis konuya ilişkin yaptığı açıklamada, “Schneider Electric Paris Maratonu’nun kurumsal değerlerimizi vurgulamak için mükemmel bir platform olduğuna inanıyoruz. İnsana, teknolojiye ve bir şeyleri farklı yapabilme becerisine odaklanarak, markamızı, maratonun sonsuz mücadelesiyle şekillendirilmiş ruh ve değerlerle ilişkilendirmek için eşsiz bir fırsat olarak görüyoruz. Uzun vadede hedefimiz, Schneider Electric Paris Maratonu'nu dünyanın ilk enerji pozitif yarışı haline getirmek…” dedi.

   Schneider Electric, yaklaşık 50 bin kişinin koşması beklenen maraton boyunca çevreyi korumayla bağlantılı yeni teknolojilerin avantajlarına da dikkat çekerek, her gün daha ciddi bir hal alan çevre sorunlarını çözmek için daha hızlı olmak gerektiğini vurgulayacak.


    

   Schneider Electric hakkında
   100'den fazla ülkede faaliyet gösteren ve enerji yönetimi alanında dünya çapında bir uzman olan Schneider Electric, Tesisler ve Altyapılar, Endüstri ve Makine İmalatçıları, Endüstriyel Binalar, Veri Merkezleri ve Konutlarda liderlik pozisyonları dahil olmak üzere çeşitli pazar segmentlerinde entegre çözümler sunmaktadır. Enerjinin güvenli, güvenilir, verimli, üretken ve çevreci bir şekilde kullanılmasına odaklanan şirketin 130.000'den fazla çalışanı, bireylerin ve kurumların enerjilerini en iyi şekilde kullanmalarına aktif bir şekilde yardım etme taahhüdüyle 2011 yılında 22,4 milyar Euro tutarında satış rakamına ulaşmıştır.
   www.schneider-electric.com