Menü içerisinden veya dünya haritası üzerine tıklayarak ülkenizi/bölgenizi seçin *
Country Selector Alternate Image
Haberler

   Bizden Haberler

   04/01/2013

   Schneider Electric neden panel üreticileri için doğru iş ortağıdır

   Büyüme, dağıtım ve haberleşme gibi tüm kritik başarı faktörleri

   Schneider Electric - the right partner for Panel builders   

   Panel üretimi konusunda heyecanlı mısınız? O zaman ilk işiniz, Schneider Electric Lisanslı Panel Üreticileri Ortaklığı'na kayıt yaptırmak olmalıdır. Birinci sınıf düşük gerilim ekipmanı ve orta gerilim çözümlerine erişim sağlayan tüm panel üreticileri, işlerini genişletebilir ve müşterilerini daha da mutlu edebilirler.

   Panel üreticisi iş ortaklarımız listesinin, dünya çapında 400'den fazla iş ortağını içermesine şaşmamak gerekir. Artık siz de bu hareketin bir parçası olabilirsiniz. Bir Schneider Electric lisanslı iş ortağı olarak aşağıdakileri gerçekleştirebilirsiniz:

   • Blokset, Okken, MB301 ve MB401 veya Nex, SM6 ve RM6 gibi gelişmiş elektrik dağıtım ve enerji yönetimi çözümleri sunabilirsiniz.
   • Eksiksiz teknik, endüstriyel ve sertifika desteği içeren global enerji uzmanlığımızdan yararlanabilirsiniz.
   • Personel eğitimi, kalite denetimi ve daha fazlasını içeren özel hizmetlerimizden yararlanarak pazardaki rekabet gücünüzü geliştirin.

   Schneider Electric'in sunduğu farklı ortaklık düzeylerinden birini seçerek uzmanlık alanınızda başarıyı yakalayabilirsiniz. Ayrıca, zaman içinde daha yüksek düzeylere de geçebilirsiniz. Schneider Electric'in lisanslı bir panel üreticisi ortağı olmak hakkında daha fazla bilgi edinin.