Menü içerisinden veya dünya haritası üzerine tıklayarak ülkenizi/bölgenizi seçin *
Country Selector Alternate Image
Haberler

   Bizden Haberler

   14/09/2012

   Unica Wireless ile evden çıkarken yalnızca bir tuş her işinizi görür

   Schneider Electric’in farklı senaryolara göre önceden ayarlanabilen, kolay montajlı Unica Wireless Ev Otomasyon Sistemleri sayesinde, evinizden çıkarken tek tuşla her şeyi devre dışı bırakmanın, oturduğunuz yerden tüm evin ışıklarını ve perdelerini açıp kapatmanın konforunu yaşayın.

   Enerji yönetiminde global bir uzman olan Schneider Electric’in son kullanıcıya hitap eden LifeSpace işkolunda piyasaya sunduğu Unica Wireless Ev Otomasyon Sistemleri ile evlerde artık her şey tek bir tuşun ucunda. Evinizin durumuna göre farklı senaryolar oluşturabileceğiniz Unica Wireless sistemleri, radyo frekanslarıyla evinizdeki tüm aydınlatma ve perde-panjur kontrolünü kolayca elinizde tutmanızı sağlar. Duvarları kırıp dökmeden portatif montaj imkanı sunan Unica Wireless sistemlerinin eve uygulanması 2 saat gibi kısa bir süre alır. Dolayısıyla yeni binalarda kurulabildiği gibi mevcut elektrik tesisatlarında renovasyon amaçlı da uygulanabilir. Unica Wireless sistemlerini ofis ve toplantı odalarında da kullanabilir, özgürlüğün ve modern teknolojinin sunduğu konforun keyfini çıkarabilirsiniz.

   Kablosuz ve taşınabilir elektrik anahtarlarını istediğiniz duvara kolayca taşıyabileceğiniz Unica Wireless ev otomasyon sistemleri, odalarınızı elektrik anahtarlarının yerleşimine göre düzenleme zorunluluğunu ortadan kaldırır. Yapışkanlı ve vidalı seçenekleriyle dilediğiniz yere kolayca taşıyabileceğiniz elektrik anahtarlarıyla evinizde sınırsız özgürlük alanı yaratır. Anın tadını çıkartmaktan hoşlananlar için yaratılan Unica Wireless sayesinde örneğin bebeğiniz kollarınızda uyurken uzaktan kumandanızı kullanarak yerinizden hiç kıpırdamadan ışıkları kısabilir ya da evden çıkarken tek dokunuşla tüm ışıkları söndürüp, panjurları ve prizleri kapatabilirsiniz.

   Schneider Electric hakkında
   100'den fazla ülkede faaliyet gösteren ve enerji yönetimi alanında dünya çapında bir uzman olan Schneider Electric, Tesisler ve Altyapılar, Endüstri ve Makine İmalatçıları, Endüstriyel Binalar, Veri Merkezleri ve Konutlarda liderlik pozisyonları dahil olmak üzere çeşitli pazar segmentlerinde entegre çözümler sunmaktadır. Enerjinin güvenli, güvenilir, verimli, üretken ve çevreci bir şekilde kullanılmasına odaklanan şirketin 130.000'den fazla çalışanı, bireylerin ve kurumların enerjilerini en iyi şekilde kullanmalarına aktif bir şekilde yardım etme taahhüdüyle 2011 yılında 22,4 milyar Euro tutarında satış rakamına ulaşmıştır. www.schneider-electric.com