Menü içerisinden veya dünya haritası üzerine tıklayarak ülkenizi/bölgenizi seçin *
Country Selector Alternate Image
Haberler

   Bizden Haberler

   29/06/2012

   Asfora ile hayatınıza konfor katın!

   Enerji yönetiminde dünya çapında bir uzman olan Schneider Electric, modern tasarımı, sade çizgileri ve fonksiyonelliğiyle ev ve ofislere farklı bir hava katacak yeni anahtar-priz serisi Asfora’yı sundu.

    

   EE-logo-img  

   Sadece elektriği yönlendiren bir araç olmanın ötesinde, mimari ve güvenirlik açısından da titizlikle tasarlanan Schneider Electric Asfora Serisi, bulunduğu mekana konfor katmak isteyenlere hitap eden, güvenli ve kolay kullanımlı seçenekler içeriyor.

   Asfora’nın UV ışınlarına dayanıklı parlak yüzeyi, ilk günkü rengini solmadan ve sararmadan uzun süre koruyor, böylece mekanlarınızın şıklığına gölge düşmüyor!

   Aynı zamanda kolay montaj imkanı da sunan Asfora, mekanizmanın arka kısmında yer alan bağlantı şemasıyla hatasız ve daha kolay kablo bağlantısı sağlıyor.

   Kolay tutulabilen ve kullanılabilen kablo mandalları sayesinde, kablo takma ve çıkarma işlemleri daha hızlı gerçekleşiyor.

   Huni şeklindeki kablo terminal girişleri, kabloları doğrudan terminale yönlendirecek şekilde tasarlanan Asfora ürünleri, kısa devre ve elektrik şoku riskini de en aza indiriyor.

   Asfora ürünleri, beyaz ve krem renkli çerçeve seçenekleriyle yaşadığı mekana artı değer katmak isteyenler için ideal…

   Schneider Electric hakkında:
   100'den fazla ülkede faaliyet gösteren ve enerji yönetimi alanında dünya çapında bir uzman olan Schneider Electric, Tesisler ve Altyapılar, Endüstri ve Makine İmalatçıları, Endüstriyel Binalar, Veri Merkezleri ve Konutlarda liderlik pozisyonları dahil olmak üzere çeşitli pazar segmentlerinde entegre çözümler sunmaktadır. Enerjinin güvenli, güvenilir, verimli, üretken ve çevreci bir şekilde kullanılmasına odaklanan şirketin 130.000'den fazla çalışanı, bireylerin ve kurumların enerjilerini en iyi şekilde kullanmalarına aktif bir şekilde yardım etme taahhüdüyle 2011 yılında 22,4 milyar Euro tutarında satış rakamına ulaşmıştır.

   www.schneider-electric.com.tr