Menü içerisinden veya dünya haritası üzerine tıklayarak ülkenizi/bölgenizi seçin *
Country Selector Alternate Image
Haberler

   Bizden Haberler

   17/05/2012

   Bu kendi parasını çıkaran bir yeşil yatırımdır.

   Yeni Conext TL redresörler ile daha yüksek güneş enerjisi verimliliği tanıtımı
   green-investment-img  

   Güneş enerjisi, enerji verimliliği konusuna önem veren ve artan enerji fiyatları nedeniyle endişe duyan tüm şirketler için bir anlam ifade eder.

   Bu, kendi parasını çıkaran bir yeşil yatırımdır. Kendi temiz enerjinizi ürettiğinizde enerji fiyatlarındaki yükselişi karşılayabilirsiniz. Ayrıca, tesisinizin konumuna dayalı olarak, tarife garantilerinin veya yeşil enerji sertifikalarının satışı yoluyla yeni gelir akışları ortaya koyabilirsiniz.

   Foto gerilim (PV) enerjisi aksi halde boşa harcanacak bir alanın verimli biçimde kullanılmasını da sağlar. Güneş enerjisi alt yapısı çatılar, park yerleri veya bir ticari binayı çevreleyen alanlar gibi az kullanılan yerlere de yerleştirilebilir. Bazı müşterilerimiz, bunlarla birlikte, Schneider Electric, EVlink™ gibi elektrikli araç şarj sistemleri de kurmaktadır.

   PV sisteminin kalbi ve beyni

   Redresör PV sisteminin kalbi ve beynidir. Redresörler güneş panellerinin luşturduğu DC gücünü alır ve bunu çoğu binada kullanılan AC gücüne dönüştürür. Aynı zamanda panellerin çalışmasını da gözlemler ve sürekli izleyerek maksimum enerji çıkışını sağladıklarından emin olur. Bu nedenle de her PV sisteminin verimliliği redresörünün kalitesi ve güvenilirliğine dayalıdır.

   Schneider Electric’in yeni Conext™ TL redresör serisini girin. 15 ve 20 kW modellerde bulunan, çalışma verimleri %97 üzerinde olan bu cihazlar dış ortam kurulumları için uygundur ve küçük ticari uygulamalar için idealdir. Yerel ızgara gerekliliklerini sağlayacak şekilde otomatik olarak kurulmaları ve yapılandırılmaları kolaydır.

   Buna ilave olarak, redresörler beş yıllık garanti altındadır. Beklenmedik hizmet gereksinimi duymaları halinde, küresel hizmet alt yapısı tarafından desteklenirler.

   Conext TL redresörler ve aşırı gerilim koruyucular ve muhafazalar gibi diğer Schneider Electric ürünleriylebenzersiz entegrasyon, güvenilir bir elektrik sistemi ortaya konulmasını kolaylaştırır. Bu yatırımdan elde edeceğiniz kazancı belirlemenizde önemli bir faktördür.

   Schneider Electric hakkında:
   100'den fazla ülkede faaliyet gösteren ve enerji yönetimi alanında dünya çapında bir uzman olan Schneider Electric, Tesisler ve Altyapılar, Endüstri ve Makine İmalatçıları, Endüstriyel Binalar, Veri Merkezleri ve Konutlarda liderlik pozisyonları dahil olmak üzere çeşitli pazar segmentlerinde entegre çözümler sunmaktadır. Enerjinin güvenli, güvenilir, verimli, üretken ve çevreci bir şekilde kullanılmasına odaklanan şirketin 130.000'den fazla çalışanı, bireylerin ve kurumların enerjilerini en iyi şekilde kullanmalarına aktif bir şekilde yardım etme taahhüdüyle 2011 yılında 22,4 milyar Euro tutarında satış rakamına ulaşmıştır.
   www.schneider-electric.com.tr