Menü içerisinden veya dünya haritası üzerine tıklayarak ülkenizi/bölgenizi seçin *
Country Selector Alternate Image
Haberler

   Bizden Haberler

   26/02/2012

   Sonunda, endüstriyel kontrol sistemleri basitleştirildi ve modernleştirildi

   Schneider Electric hizmetleri modernleştirmenin yükünü ortadan kaldırır
    
   simplification-img  

   Dünya çapındaki endüstriyel üretim tesisleri eskimeye başladığından, çoğu kontrol sistemi kullanılabilir yaşamlarının sonuna yaklaşmakta veya yeni sistemlerle mümkün olan verim ve üretkenliği sağlayamamaktadır. Rekabeti sürdürebilmek için şirketlerin daha modern teknolojiye geçiş yapması gereklidir.

   Modernleşme sorunu

   Modernleşme ihtiyacı herkes için açıktır. Ancak sorun devam etmektedir. İşin sürekliliğine zarar vermeden ve çok fazla sermaye yatırmadan sistem genelindeki güncellemeler nasıl gerçekleştirilebilir? Çözüm göründüğünden daha basittir. Schneider Electric™ uzmanlar ekibinin görevlendirilmesi ve güvenilir teknik çözümler sayesinde, modernleşme tüm tesisin üretkenliğini artırmak için en etkin yol haline gelebilir.

    

   Özel bir çözüm, işletim maliyetlerinin azaltılmasına yardımcı olur

   Dünya çapında kurulmuş olan binlerce PLC, HMI, SCADA sistemi, sürücüler, I/O ve ağlar ile Schneider Electric; kontrol platformlarının en düşük risk ve en düşük maliyetle ve günlük işleri engellemeyecek bir plan içerisinde güncellenmesine yardımcı olmak için kanıtlanmış ve öngörülebilir modernleşme hizmetleri sunar. Araç serileri ve çözümler yoluyla aşağıdakiler dahil kapsamlı güncelleme yolları sunulur:

   • kurulumunuzun değerlendirilmesi,
   • tasarım ve uygulama hizmetleri,
   • bakım ve yedek parçalar ve
   • eğitim hizmetleri.
    
   Sorunsuz güncellemeler 

   Schneider Electric modernleşme hizmetleri, fabrika kontrol platformunun donanım, yazılım ve ağlar gibi her düzeyini etkiler. Tesiste hızlı kablolama adaptörlerine sahip bir legacy Modicon™ sistemi kullanılıyorsa saha, mevcut saha kablolaması değiştirilmeden, kolaylıkla güçlü Modicon Quantum PLC veya en yeni teknoloji Modicon 340 PLC'ye yükseltilebilir.

   Mevcut 984 ladder mantık uygulamaları, güçlü programlama ortamı Unity™ Pro içerisine hızlı bir şekilde aktarılarak saklanabilir. Tüm tesis ağı, Ethernet ağ standardına dönüştürme veya diğer cihazları proxy üzerinden Modbus Plus'a bağlama yoluyla geliştirilebilir.

    

   Gelecek için konumlanmış

   Bu Schneider Electric sistem modernleştirme araçları ve çözümleri, günümüzde kullanılabilir ve üzücü sürprizlerle karşılaşmadan tesisin fiziksel altyapı yatırımlarını geleceğe taşıyabilir. En yeni teknolojik verimlilik ve üretkenlik seviyesinde yükseltme, üretim tesisinin tüm yaşam döngüsünü olumlu biçimde etkilemektedir.

    

   Fabrika hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.
   www.schneider-electric.com adresine gidin
   Modernleştirme, Optimize etme, Sürdürme, İşletim

    

   ‘Schneider Electrict arafından sağlanan kapsamlı hizmetler, otomasyon platformumuzu ticari gereksinimlerimize uyacak şekilde taşımamıza olanak sağlamıştır’.

    

   Maarten de Vries,
   Üst Düzey Elektrik Mühendisi, Nyrstar (Avustralya)

   Schneider Electric hakkında:
   Faaliyet gösterdiği 100'den fazla ülkede, enerji yönetimi konusunda dünya çapında bir uzman olan Schneider Electric, konut uygulamalarındaki geniş faaliyet alanının yanısıra, enerji ve altyapı, endüstri, bina otomasyonu ve data merkezleri pazarlarına liderlik konumuyla entegre çözümler sunmaktadır. 104 bin şirket çalışanı “Enerjinizle daha fazlası ” sloganıyla hareket ederek, müşterilerine  enerjinin daha güvenli, güvenilir ve verimli bir şekilde kullanılması için hizmet vermektedir.  2010 yılında 20 milyar Euro'yu aşan global satış rakamına ulaşmıştır.

   Schneider Electric Türkiye’de ise 2000’i aşkın çalışanı, 4 üretim merkezi, 200’e yakın iş ortağı ile, başta İstanbul, İzmir, Ankara olmak üzere toplam 16 ilde bulunan satış ofisleriyle çalışmalarına devam etmektedir. Balkanlar ve Orta Doğu’daki 27 ülkenin yönetimini Schneider Electric Türkiye Genel Müdürü Turhan Turhangil’e devreden Schneider Electric, bireysel ve kurumsal müşterilerine enerjilerinden daha fazlasını gerçekleştirmek için aktif bir şekilde yardım etmeyi taahhüt etmektedir.
   .
   www.schneider-electric.com.tr