Menü içerisinden veya dünya haritası üzerine tıklayarak ülkenizi/bölgenizi seçin *
Country Selector Alternate Image
Haberler

   Bizden Haberler

   23/02/2012

   Konaklama sektöründe enerji verimliliği eğitiminin gerçekleştirilmesi

   Schneider Electric ve American Hotel & Lodging Educational Institute, sektör profesyonellerine yönelik bir enerji eğitimi sağlamaktadır.
    
   driving-energy-img  

   Konaklama sektöründe kaliteli eğitimin sunulmasını sağlayan ilk kaynak olan American Hotel & Lodging Educational Institute (AH&LEI) artık, eğitim gereksinimine enerji farkındalığı eğitimini de dahil etmiştir. Kuruluş, bu uzman eğitimini sağlamak için Schneider Electric™, The Global Specialist in Energy Management™ ile iş ortağı olmuştur.

   Schneider Electric Energy University™ kursları, konaklama sektöründeki en yeni enerji yönetimi konusunda en iyi uygulamalarını sağlar ve AH&LEI üyelerinin profesyonel sertifika programları sayesinde değerli eğitim kredileri kazanmalarını teşvik eder.

   Kısa, bir saatlik modüllere kolay erişim 

   AH&LEI’nin konaklama profesyonelleri, Energy University'nin çevrimiçi eğitimlerine kolay web erişiminin keyfini sürer. Ticaret odaları üyelerine özel bir öğrenim yolu, kullanıcıların otel mülkiyet yönetimi ile ilişkili konulara erişmesini sağlar. Buna ek olarak, değerli eğitim kredileri kazanabilirler; aslında AH&LEI sertifikasına sahip üyeler artık, mevcut sertifikalı otel yöneticisi (CHA), sertifikalı konaklama yöneticisi (CLM), sertifikalı mühendislik işlemleri şefi (CEOE) ve sertifikalı bakım müdürü sıfatlarına uygun ek kredi kazanmak için Energy University kurslarına katılabilirler.

   Enerji harcaması tasarrufları üzerinde pozitif etki

   AH&LEI’nin Schneider Electric ile olan iş ortaklığı, konaklama sektörü maliyet tasarrufu açısından enerji yönetiminin önemini vurgulamaktadır. Energy University ders programı, üyelerin enerji verimliliği konusundaki en iyi uygulamalar eğitimine erişmesini kolaylaştırır.

   ‘Enerji yönetimi, günümüz konaklama işletmelerinin karlılığı ve sürdürülebilirliği açısından son derece önemlidir', Robert L. Steele III, CHA, AH&LEI başkanı ve COO'su 'American Hotel & Lodging Association'ın enerji ve ortam komitesinin bir üyesi olarak Schneider Electric Energy University, işletmenin karlılığını ve sürdürülebilirliğini korumak için sertifikalı konaklama çalışanlarına ihtiyaç duydukları enerji yönetimi bilgilerini sağlamak için ideal kaynaktır.'

   Enerji şampiyonu olun

   Güçlü ve etkili enerji tasarruflu çözümlerinin uygulanması ihtiyacı, tüm sektörler ve endüstriler için önem kazanmıştır. Energy University, bireylerin kendi kuruluşları içerisinde enerji şampiyonu olmasına olanak sağlar.

   Eğitim kredisi kazanmak hakkında daha fazla bilgi edinmek için
   www.MyEnergyUniversity.com
   adresini ziyaret edin
   AH&LEI ile iş ortaklığı, Energy University eğitimine yönelik güçlü bir desteği ifade eder.

   Schneider Electric hakkında:
   Faaliyet gösterdiği 100'den fazla ülkede, enerji yönetimi konusunda dünya çapında bir uzman olan Schneider Electric, konut uygulamalarındaki geniş faaliyet alanının yanısıra, enerji ve altyapı, endüstri, bina otomasyonu ve data merkezleri pazarlarına liderlik konumuyla entegre çözümler sunmaktadır. 104 bin şirket çalışanı “Enerjinizle daha fazlası ” sloganıyla hareket ederek, müşterilerine  enerjinin daha güvenli, güvenilir ve verimli bir şekilde kullanılması için hizmet vermektedir.  2010 yılında 20 milyar Euro'yu aşan global satış rakamına ulaşmıştır.

   Schneider Electric Türkiye’de ise 2000’i aşkın çalışanı, 4 üretim merkezi, 200’e yakın iş ortağı ile, başta İstanbul, İzmir, Ankara olmak üzere toplam 16 ilde bulunan satış ofisleriyle çalışmalarına devam etmektedir. Balkanlar ve Orta Doğu’daki 27 ülkenin yönetimini Schneider Electric Türkiye Genel Müdürü Turhan Turhangil’e devreden Schneider Electric, bireysel ve kurumsal müşterilerine enerjilerinden daha fazlasını gerçekleştirmek için aktif bir şekilde yardım etmeyi taahhüt etmektedir.
   .
   www.schneider-electric.com.tr