Menü içerisinden veya dünya haritası üzerine tıklayarak ülkenizi/bölgenizi seçin *
Country Selector Alternate Image
Haberler

   Bizden Haberler

   22/02/2011

   Schneider Electric Enerji Verimliliği Danışmanlık Şirketi oldu

   Schneider Electric Yetki Belgesini Alarak Sanayi ve Bina Sektörlerinde Enerji Verimliliği Danışmanlık Şirketi Oldu

    

   Enerji yönetiminin global uzmanı Schneider Electric, enerji verimliliğini arttırmaya yönelik projelerin geliştirilmesi ve uygulanması hizmetlerini Enerji Verimliliği Danışmanlık Şirketi kimliğiyle sunmaya devam ediyor.

   Enerji verimliliği danışmanlık şirketleri, bina ve sanayi sektörlerinde Enerji Verimliliğiğini artırıcı çalışmaları yürütmek üzere, Elektrik İşleri Etüt İdaresi Genel Müdürlüğü (EİE) tarafından yetkilendirilmektedir. Bu kapsamda hem Bina hem de Sanayi sektörleri için yetki belgesini alan şirketimiz de bundan böyle EVD kimliğiyle bina ve sanayi sektörleri için enerji etüdü, enerji verimliliği danışmanlık hizmetleri ve enerji verimliliğini arttırıcı projelerin geliştirilmesi ve uygulanması hizmetlerini sunmaya devam edecektir.

   Cihan Karamık
   Schneider Electric Enerji Verimliliği Müdürü :
   Schneider Electric “Enerji Verimliliği Danışmanlık Şirketi” Yetki Belgesiyle
   Bir Adım Öne Geçti.
   Konuyla ilgili açıklama yapan Schneider Electric Enerji Verimliliği Müdürü Cihan Karamık, “Enerji Verimliliği Danışmanlık Şirketi” yetki belgesiyle, enerji sektöründe bir adım öne geçtiklerini belirtti. Enerji, alt yapı, endüstri, bina ve veri merkezleri pazarlarına enerji verimliliği çözümleri sunduklarının da altını çizen Cihan Karamık: “Sahip olduğumuz “Enerji Verimliliği Danışmanlık Şirketi” yetki belgemizle ve enerji yöneticisi sertifikasına sahip çok sayıda uzmanımızla bina ve sanayi sektöründe her firmaya uygun çözümler geliştiriyoruz. Müşterilerimizin daha az harcayarak enerjiden daha fazlasını elde etmeklerini sağlamak için yanlarında olduğumuzu bilmelerini istiyoruz.” dedi.

   Yetki belgelerini tıklayarak büyütebilirsiniz

      

    

   Schneider Electric hakkında:
   Faaliyet gösterdiği 100'den fazla ülkede, enerji yönetimi konusunda dünya çapında bir uzman olan Schneider Electric, konut uygulamalarındaki geniş faaliyet alanının yanısıra, enerji ve altyapı, endüstri, bina otomasyonu ve data merkezleri pazarlarına liderlik konumuyla entegre çözümler sunmaktadır. 114.000 şirket çalışanı “Enerjinizle daha fazlası ” sloganıyla hareket ederek, müşterilerine enerjinin daha güvenli, güvenilir ve verimli bir şekilde kullanılması için hizmet vermektedir. 2008 yılında 18,3 milyar Euro'yu aşan global satış rakamına ulaşmıştır. Schneider Electric Türkiye’de ise 1000’i aşkın çalışanı, 3 üretim merkezi, 200’e yakın iş ortağı ile, başta İstanbul olmak üzere, İzmir, Bursa, Ankara, Samsun, Adana, İzmit, Eskişehir, Konya,Kayseri, Gaziantep, Trabzon, Denizli, Malatya ve Antalya’daki satış ofisleriyle çalışmalarına devam etmektedir.
   www.schneider-electric.com.tr