Menü içerisinden veya dünya haritası üzerine tıklayarak ülkenizi/bölgenizi seçin *
Country Selector Alternate Image
Haberler

   Bizden Haberler

   02/07/2010

   Schneider Electric ile Rüzgar Enerji Sergisi’nde entegre alt yapı çözümleri

   20100702-ruzgar_sergi   

   “9. Dünya Rüzgar Enerjisi Sergisi”nde Rüzgar Santrali Entregre Altyapı Çözümlerini sergileyen Schneider Electric, katılımcılardan yoğun ilgi gördü.

   Enerji yönetimde global bir uzman olan Schneider Electric, 15-17 Haziran tarihlerinde Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenen 9. Dünya Rüzgar Enerjisi Sergisi’ne katıldı. Sergide, “Rüzgar Santral Entegre Alt Yapı Çözümleri”ni katılımcılara sunan Schneider Electric, faaliyet gösterdiği tüm alanlarda ekolojik sürdürülebilirliği yenilikçi bakış açısıyla desteklediğini bir kez daha kanıtladı.

    “Orta Gerilim Toplama Çözümleri” ile Elektrik Üretimi En Üst Seviyeye Çıkıyor…
   Katılımcıların yoğun ilgi gösterdiği Rüzgar Sergisi’nde katılan Schneider Electric Güç Sistem ve Çözümleri Genel Müdür Yardımcısı Göktuğ Gür, konuyla ilgili değerlendirmede bulundu. Gür: “İşletme ihtiyaçlarına uyum sağlayacak şekilde tasarlanan ürünlerle, Orta Gerilim toplama çözümü ile türbinlerinizi koruyor ve elektrik üretimini mümkün olan en üst seviyeye çıkarıyoruz. Kesinti süresini azaltan ve maksimum hizmet sürekliliği sağlayan şebeke bağlantısı çözümümüz ile ekipmanlarınızın ömrünü uzatabilirsiniz. Ayrıca denetim çözümümüz sayesinde üreticisi kim olursa olsun, rüzgar türbin ve santrallerini gerçek zamanlı olarak izleyebilirsiniz. Üreticiniz kim olursa olsun bu denetleme çözümü ile işlerinizi çok daha sürdürülebilir hale getirebilirsiniz” dedi.

   Schneider Electric Rüzgar Enerjisinde Yüzde 30’a varan oranda verimlilik Sağlıyor…
   Göktuğ Gür sergide, rüzgar santrali entegre alt yapı çözümlerinin maksimum hizmet sürekliliğini sağladığını, başlangıcından bitimine kadar firmanın bakım maliyetlerini azalttığını da sözlerine ekledi. Schneider Electric çözümlerinin avantajları hakkında bilgi veren Gür, “Yenilenebilir enerji teknolojilerinde yıllar içinde yaşanan gelişmelerin ışığında rüzgar gücünden artık optimum düzeyde verimlilik ve kar elde etmek mümkün. Schneider Electric olarak bu alanda geliştirdiğimiz yenilikçi teknolojilerle rüzgar enerjisini yüzde 30’a varan oranda daha verimli kullanmanıza yardımcı oluyoruz ”dedi. Maksimum hizmet sürekliliği sağladıklarını belirten Gür projelerin başlangıcından bitimine kadar tüm bakım maliyetlerini de azalttıklarını da sözlerine ekledi.

   Schneider Electric hakkında:
   Faaliyet gösterdiği 100'den fazla ülkede, enerji yönetimi konusunda dünya çapında bir uzman olan Schneider Electric, konut uygulamalarındaki geniş faaliyet alanının yanısıra, enerji ve altyapı, endüstri, bina otomasyonu ve data merkezleri pazarlarına liderlik konumuyla entegre çözümler sunmaktadır. 114.000 şirket çalışanı “Enerjinizle daha fazlası ” sloganıyla hareket ederek, müşterilerine  enerjinin daha güvenli, güvenilir ve verimli bir şekilde kullanılması için hizmet vermektedir.  2009 yılında 15,8 milyar Euro'yu aşan global satış rakamına ulaşmıştır. 
   Schneider Electric Türkiye’de ise 1000’i aşkın çalışanı, 3 üretim merkezi, 200’e yakın iş ortağı ile, başta İstanbul olmak üzere, İzmir, Bursa, Ankara, Samsun, Adana, İzmit, Eskişehir, Konya,Kayseri, Gaziantep, Trabzon, Denizli, Malatya ve Antalya’daki satış ofisleriyle çalışmalarına devam etmektedir. 

   www.schneider-electric.com.tr

   Detaylı Bilgi :

   Şerife Oktay

   SCHNEIDER ELECTRIC
   Kurumsal İletişim
   0 216 655 88 88

   Duygu Duman

   BPM LOOK
   Marka Yönetmeni
   0 212 236 38 10