Menü içerisinden veya dünya haritası üzerine tıklayarak ülkenizi/bölgenizi seçin *
Country Selector Alternate Image
Haberler

   Bizden Haberler

   11/05/2010

   Schneider Electric ile, Yapı fuarı'nda akıllı ev otomasyonu

      

   Enerji yönetiminde global bir uzman olan Schneider Electric, Yapı Fuarı’nda akıllı ev otomasyonu çözümlerini ve anahtar priz ürünlerini sergiledi.
   Aynı zamanda geri dönüşüme de destek verdi…

   Enerji yönetiminde global bir uzman olan Schneider Electric, 05-09 Mayıs tarihleri arasında, Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen ve Türk yapı sektörünün en önemli fuarlarından olan Uluslararası Yapı Fuarı’na katıldı.

   Türkiye’nin yanı sıra 20’ye yakın ülkeden sektör temsilcilerinin bir araya geldiği fuarda, Schneider Electric, bina ve konut pazarlarında güvenlik, konfor ve enerji tasarrufu sağlayan Elektrik Tesisat ve Kontrol Sistemleri çözümleri ile yer aldı. Schneider Electric’in standında sergilediği akıllı ev otomasyonu çözümleri ve anahtar priz serileri ziyaretçilerden büyük ilgi gördü.

   Fuara katılan ve akıllı ev otomasyonu çözümlerinin günümüzdeki önemine değinen Schneider Electric Güç Ürünleri Genel Müdür Yardımcısı Bora Tuncer, “ Hızla gelişen teknoloji ile beraber son 20 yılda binalarda elektrik kullanım alışkanlıklarında devrim niteliğinde değişiklikler yaşandı. Artık evlerdeki elektrikli ve elektronik cihazlara gerektiğinde müdahale kararını akıllı ev sistemleri vermeye başladı. Evlerde kullanılan elektrik teçhizatı ve elektronik cihazlar da akıllı ev ile uyumlu olacak şekilde değişim göstermeye başladı. Akıllı ev sistemleri, konfor ve rahatlığın yanı sıra,  güvenlik ve enerji tasarrufu sağlayan çözümleri ile de artık çok daha fazla tercih ediliyor” dedi.

   Schneider Electric’in Elektrik Tesisat Kontrol Sistemleri pazarına yönelik yatırımları hakkında da bilgi veren Bora Tuncer, Türkiye’de ETKS pazarındaki payımızı artırmayı ve  büyüme sürecini devam ettirmeyi hedefliyoruz. Pazarlama faaliyetlerimiz aynı şekilde devam edecek. Anahtar-priz serilerimiz ve Ev Otomasyon Sistemleri çözümleri ile pazarda önemli bir yer edineceğiz” dedi.

   Schneider Electric’ten Yapı Fuarı’nda Geri Dönüşümlü Akıllı Ev…

   Faaliyet gösterdiği tüm alanlarda ekolojik sürdürülebilirliği destekleyen Schneider Electric, fuar standının yapımında da geri dönüşüm prensibini göz önünde bulundurdu.

   Schneider Electric, ev otomasyon sistemleri entegre edilmiş modern tasarımlı bir yaşam alanı şeklinde tasarladığı standında, fuar süresince evde yaşayan bir ev sahibesinin, standa gelen ziyaretçileri misafir olarak ağırlaması ile de farklı bir konsept oluşturdu.

   Schneider Electric hakkında:
   Faaliyet gösterdiği 100'den fazla ülkede, enerji yönetimi konusunda dünya çapında bir uzman olan Schneider Electric, konut uygulamalarındaki geniş faaliyet alanının yanısıra, enerji ve altyapı, endüstri, bina otomasyonu ve data merkezleri pazarlarına liderlik konumuyla entegre çözümler sunmaktadır. 114.000 şirket çalışanı “Enerjinizle daha fazlası ” sloganıyla hareket ederek, müşterilerine enerjinin daha güvenli, güvenilir ve verimli bir şekilde kullanılması için hizmet vermektedir. 2008 yılında 18,3 milyar Euro'yu aşan global satış rakamına ulaşmıştır.

   Schneider Electric Türkiye’de ise 1000’i aşkın çalışanı, 3 üretim merkezi, 200’e yakın iş ortağı ile, başta İstanbul olmak üzere, İzmir, Bursa, Ankara, Samsun, Adana, İzmit, Eskişehir, Konya,Kayseri, Gaziantep, Trabzon, Denizli, Malatya ve Antalya’daki satış ofisleriyle çalışmalarına devam etmektedir.

   www.schneider-electric.com.tr

   Detaylı Bilgi :

   Şerife Oktay

   SCHNEIDER ELECTRIC
   Kurumsal İletişim
   0 216 655 88 88

   Duygu Duman

   BPM LOOK
   Marka Yönetmeni
   0 212 236 38 10