Menü içerisinden veya dünya haritası üzerine tıklayarak ülkenizi/bölgenizi seçin *
Country Selector Alternate Image
Haberler

   Bizden Haberler

   04/05/2010

   Schneider Electric AG Seminerleriyle İşortaklarının üretkenliğini artırıyor

   Enerji yönetiminde global bir uzman olan Schneider Electric, sektöre sunduğu çözümlerin yanısıra işortaklarının üretkenliğini arttırmak amacıyla başta Istanbul, Ankara ve İzmir olmak üzere toplam 10 şehirde Alçak Gerilim konusunda seminerler düzenledi. Nisan ve Mayıs aylarında gerçekleşen ve yaklaşık 600 kişinin katıldığı seminerler yoğun ilgi gördü.

   Başta bayiler ve pano üreticileri, olmak üzere çok sayıda Schneider Electric işortağının katıldığı seminerlerde, tüm alçak gerilim devre kesiciler hakkındaki en son teknolojik gelişmelerin yanısıra, Schneider Electric’in sektöre sunduğu farklılıklar ile enerji verimliliğinde yakalanabilecek fırsatlar, enerji izleme ve yönetim sistemleri konuları katılımcılarla paylaşıldı.

   Güç Sistem Çözümleri Genel Müdür Yardımcısı Göktuğ Gür konuyla ilgili yaptığı açıklamada  “dünyamız geliştikçe enerjiye olan ihtiyacımız her geçen gün daha çok artarken, bizler enerji yönetiminde global uzman kimliğimizle firmaların ve bireylerin  daha az enerji tüketerek, enerjiyi verimli ve dolayısıyla tasarruflu kullanabilmeleri için sürekli çözümler geliştiriyoruz. Ancak tüm bunları yaparken, işortaklarımızın ilk önceliğimiz olduğunun son derece bilincindeyiz. Schneider Electric olarak misyonumuz sektöre sunduğumuz çözümlerin yanısıra, yaptığımız diğer çalışmalarla işortaklarımızın üretkenliğinizi artırarak, işlerini daha da sürdürülebilir kılmaktır” dedi.

   Schneider Electric Pazarlama Müdürü İpek Demiray’ın açılış konuşmasını yaptığı seminerlerde, Ürün Müdürü Gözde Coşkuntuna başta Compact NSX olmak üzere tüm Alçak Gerilim Kesici ailesinin sektöre sunduğu yenilikler ve farklılıklar hakkında bir sunum gerçekleştirdi. Sunum sonrası demo ürün üzerinde uygulamalı tanıtım yapıldı. Seminerler, Enerji Verimliliği Uzmanı Can Serrican’ın Enerji Verimliliği Mevzuatı, Schneider Electric’in Enerji Verimliliğine bakış açısı ve bu konuda sağladığı çözümler hakkında yaptığı detaylı bilgilendirme ile devam etti. Ürün Müdürü Tuğçe İşler ise, katılımcılara Enerji İzleme ve Yönetim Sistemleri (Enerji SCADAları, enerji analizörleri ve ürünlerin Enerji Verimliliği sağlanması için endüstri ve ticari binalarda uygulama alanları) hakkında bilgiler verdi.

   Schneider Electric hakkında:
   Faaliyet gösterdiği 100'den fazla ülkede, enerji yönetimi konusunda dünya çapında bir uzman olan Schneider Electric, konut uygulamalarındaki geniş faaliyet alanının yanısıra, enerji ve altyapı, endüstri, bina otomasyonu ve data merkezleri pazarlarına liderlik konumuyla entegre çözümler sunmaktadır. 114.000 şirket çalışanı “Enerjinizle daha fazlası ” sloganıyla hareket ederek, müşterilerine enerjinin daha güvenli, güvenilir ve verimli bir şekilde kullanılması için hizmet vermektedir. 2008 yılında 18,3 milyar Euro'yu aşan global satış rakamına ulaşmıştır.

   Schneider Electric Türkiye’de ise 1000’i aşkın çalışanı, 3 üretim merkezi, 200’e yakın iş ortağı ile, başta İstanbul olmak üzere, İzmir, Bursa, Ankara, Samsun, Adana, İzmit, Eskişehir, Konya,Kayseri, Gaziantep, Trabzon, Denizli, Malatya ve Antalya’daki satış ofisleriyle çalışmalarına devam etmektedir.

   www.schneider-electric.com.tr

   Detaylı Bilgi :

   Şerife Oktay

   SCHNEIDER ELECTRIC
   Kurumsal İletişim
   0 216 655 88 88

   Duygu Duman

   BPM LOOK
   Marka Yönetmeni
   0 212 236 38 10