Menü içerisinden veya dünya haritası üzerine tıklayarak ülkenizi/bölgenizi seçin *
Country Selector Alternate Image
Müteahhitler
       
     

    Müşteri Destek Merkezi

     

    > Talebinizi gönderin

     
       
     
     
     

    Müteahhitler ve İşletme Müdürleri için Araçlar ve Kaynaklar

     
     
     

    Müteahhitler için Araçların Önemi

    Yükleniciler ve Tesis Yöneticilerine yönelik Schneider Electric yazılım araçları, zamandan tasarruf etmelerini ve inşaat maliyet verimliliğinizin önündeki engelleri kaldırmalarını sağlar. 1986’dan beri, Ecodial ve ID Spec gibi son derece işlevsel ve kullanıcı dostu tasarım ve inşaat yazılımları geliştirme konusunda uzmanlaştık. Ürünlerimiz zaman tasarrufu sağlayacak şekilde ve hızlı, kolay, etkili olmak üzere tasarlanmış olup, bugünün elektrik yazılım pazarındaki en iyi değeri temsil etmektedir.

     

    Tasarım Yazılımı

    Ecodial gibi tasarım yazılımları, elektrik sistemlerinin ve tesisatlarının tasarlanmasında kullanılıp, temel tesisatların hızla tasarlanmasına yönelik nispeten basit paketlerden, son derece gelişmiş CAD paketlerine kadar uzanan geniş bir çeşitliliği kapsar.

     

    İnşaat ve Hesaplama Yazılımı

    Hesaplama yazılımı, fiyat teklifleri ve hesap tahminlerini derlemek için maliyet verilerinin kullanılmasını kolaylaştırır. Günümüzde orta ve büyük ölçekli elektrik yüklenicilerinin çoğu bir çeşit bilgisayar donanımlı hesaplama yazılımı kullanmaktadır.
      
    > Daha fazla araç ve kaynağa bakın (yalnızca İngilizce)