Menü içerisinden veya dünya haritası üzerine tıklayarak ülkenizi/bölgenizi seçin *
Country Selector Alternate Image
Oteller
          
          
          

         Uygulama: Bina Otomasyonu

          
          

         Sorunlar ve faktörler


         HVAC ve aydınlatma birleşimi birçok binada kullanılan enerjinin %70'inden fazlasını teşkil etmektedir. Bina uygulaması, tasarımdan işletmeye alma aşamasına kadar optimum enerji tasarrufu sağlayan bir şekilde yürütülmelidir.

         Bir müşteri enerjiyi nasıl daha verimli yönetebilir?

         Entegre bina yönetimi çözümleri; HVAC, aydınlatma, erişim kontrolü, güvenlik ve diğer özel sistemler de dahil olmak üzere tüm bina sistemlerinin izlenmesine ve kontrol edilmesine olanak sağlayan açık, ölçeklendirilebilir sistemler üzerine kurulmuştur. Komple bina çözümleri, bir binanın kullanım ömrü boyunca işletme ve bakım açısından önemli avantajlar sağlar. Birden çok sistem arasında koordineli davranış elde edilmesi, enerji maliyetlerinde %15 ila %30 oranında tasarruf sağlar.

         • Bina Otomasyon ve Kontrol Sistemleri tüm bina fonksiyonlarını kontrol edebilmeleri nedeniyle ekipman kullanılabilirliğine ve enerji tasarrufuna katkıda bulunur:
          - Isıtma, havalandırma, klima, aydınlatma, kepenk/panjur, güç dağıtımı, vb. için mekanik ve elektrikli ekipmanlar
          - Güvenlik için erişim kontrolü, CCTV, vb.

         • Mühendislik hizmetleri müşterilerin BACS'lerden (Bina Otomasyon ve Kontrol Sistemleri) tüm hizmet ömürleri boyunca en yüksek enerji performansını elde etmesine olanak tanır. Bu da müşterilerin binaları için olası en iyi enerji sınıfını edinmelerini sağlar.
          - İşletme Hizmetleri: Bina işletmelerinde en yüksek verimliliğin elde edilmesi için yerinde destek ve alarm yönetimi
          - Bakım Hizmetleri: Sistemleri düzenli olarak ayarlayarak ve optimize ederek binanızın değerini her zaman stratejik bir düzeyde tutun. Planlanan bakım programlarına göre düzenli bakım ve yedek parça değişimi.
          - Danışmanlık Hizmetleri: Eğitimden enerji ve kapalı mekan havalandırma denetimlerine ve bina durumu analizinden belgelendirmeye kadar çok çeşitli danışmanlık hizmetleri.
           
          
         Daha fazlası için

         Daha fazlası için 

         Çözüm, ürün ve hizmet bilgilerine yönelik talepler