Menü içerisinden veya dünya haritası üzerine tıklayarak ülkenizi/bölgenizi seçin *
Country Selector Alternate Image
Hastaneler
 
 
 

24/7 en yüksek standartlarda hasta bakımı ve en verimli maliyet

24/7 en yüksek standartlarda hasta bakımı ve en verimli maliyet
 
 

Hayati önem taşıyan enerjinin, çevre koruma gerekliliklerinden ödün vermeksizin yönetimi, sağlık kuruluşları açısından büyük bir sorun teşkil etmektedir. Schneider Electric tarafından sunulan çözümler, hastanelerin performansını artırarak, verimliliği de beraberinde getirir. Başarı Hikayelerimizi Keşfedin.

 

Hastanelerle işbirliğimiz oldukça eskiye dayanmaktadır. Bu konuda son derece başarılı bir geçmişe sahibiz. 2.000 fazla olumlu referansımız var. 

 

Schneider Electric’in  deneyimini, bilgisini ve teknoloji sunumunu birkaç kelimeyle özetlemek gerekirse:

 

  • Güvenlik, video kamera gözetimi ve alarm yönetimi çözümleriyle hastane ortamını daha güvenli hale getirir, 
  • HVAC ve güvenlik yoluyla, enerji yönetiminden telefon ve Bilgi Teknolojisine kadar tüm teknik altyapıyı birbirine bağlayan ortak bir IP omurgası üzerinde yapılanan açık ve entegre sistemler sayesinde işletim maliyetlerinde azalma
  • Personelin hasta memnuniyetini daha da artırmak amacıyla daha fazla kişisel konfor sunmasını sağlayan kolay erişim sayesinde işletme performansında artış.

 

 
 
 
 
 

Başarı Öyküleri

 
 

Sunmuş olduğumuz deneyim dünya çapında çok sayıda olağanüstü başarı ve olumlu referans sayesinde son derece bilinir hale gelmiştir. Bazı Başarı Hikayelerimizi keşfedin: